REKLAMA

Wiosna w biurze - poczuj świąteczny klimat

Redakcja Archiconnect.pl | 19 kwi 2019 11:50 0

Dzisiejsze profesjonalnie zaprojektowane przestrzenie biurowe tworzą dobry klimat do działania, łącząc funkcjonalne strefy do pracy z miejscami relaksu. Aranżacja przestrzeni, użyte kolory i materiały oddają charakter marki. Biurową przestrzeń pomogą ożywić sezonowe dekoracje. O prostych sposobach na dostosowanie wnętrza do rytmu zmieniających się pór roku warto pomyśleć już na etapie projektu.

Niejednokrotnie zmiana pory roku i nadchodzące święta kojarzą się z kwiatami w wazonach na recepcji biura czy też naprędce kupionym koszykiem z pisankami i zajączkami. Eksperci od projektowania przestrzeni z firmy Tétris dbają o to, aby w realizowanych przez nich powierzchniach dekoracje były dobrze wkomponowane i tworzyły pozytywnie zaskakującą scenografię dla codziennej pracy.

Zobacz też: Wielkanoc w nowoczesnym wydaniu – pomysły na świąteczną aranżację

 

Podchodząc do projektowania wnętrza myślimy całościowo o dopasowaniu go do oczekiwań danej firmy i jej pracowników. Lubimy też wychodzić o krok do przodu i wzbogacać projekt o estetyczne, spójne ze stylistyką danej firmy, ale wyróżniające się sezonowe dekoracje. Przygotowujemy dla klientów rozwiązania, które są od początku wkomponowane w wystrój i pozwalają na szybkie, efektowne przearanżowanie przestrzeni w ciągu roku - mówi Danuta Barańska, Creative Director w Tétris.

Wiosenny wystrój biura

W swoim biurze w Warsaw Spire Tétris zaprojektował elementy wiosennego wystroju z dominującą trawiastą zielenią w formie wykładziny. W połączeniu z kwiatami i gustownymi ozdobami tworzy się pozytywna atmosfera sprzyjająca poczuciu odprężenia i relaksu. Zimą ta sama przestrzeń zyskuje odmienny wygląd np. z ciepłą czerwienią i białymi dekoracjami wprowadzającymi też świąteczny nastrój.

Staramy się myśleć niestandardowo i unikać "sztampowych" rozwiązań. Najlepiej sprawdzają się proste pomysły w dobrym, jakościowym wykonaniu. Reagujemy też na wyjątkowe okoliczności. W naszej ostatniej bożonarodzeniowej dekoracji kolorystyką nawiązaliśmy do 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości - dodaje Danuta Barańska.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!