REKLAMA

Adital Ela - pierwszy Gość Specjalny Forum Dobrego Designu

Redakcja Archiconnect.pl | 19 paź 2018 16:39 0

Adital Ela - światowej sławy ekspertka od designu zrównoważonego, wykładowczyni Holon Insitutue of Technology, a także jedna z najciekawszych europejskich innowatorek i mówczyni TED - będzie jednym z gości tegorocznego Forum Dobrego Designu.

Design wykorzystujący innowacje, czerpiący z natury i wierny zasadom zrównoważonego rozwoju. Design odpowiedzialny i ekologiczny. To główne wątki tematyczne tegorocznego Forum Dobrego Designu, które już 6 grudnia odbędzie się w Warszawie.

Spotkanie rozpoczną wystąpienia Gości Specjalnych – designerów, dla których zrównoważony design i innowacyjność stanowią wartość, którą warto propagować i zgodnie z którą warto tworzyć. Jednym z nich będzie Adital Ela, która od wielu lat propaguje idee zrównoważonego rozwoju występując na świecie jako mówca TED - konferencji naukowych o globalnym znaczeniu, tworzonych przez najwybitniejszych mówców i innowatorów z całego świata.

Adital Ela jest izraelską designerką, wykładowcą HIT (Holon Institute of Technology) i CEO marki Criaterra Earth Technologies. Specjalizuje się w tematyce projektowania zrównoważonego, eliminującego negatywny wpływ na środowisko, świadomego i odpowiedzialnego. Ukończyła wzornictwo przemysłowe na izraelskiej uczelni Holon Institute of Technology oraz Design Academy w holenderskim Eindhoven. Jej pracownia - Criaterra Earth Technologies, skupia się na tworzeniu innowacyjnych materiałów eliminujących negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Szósta edycja Forum Dobrego Designu 2018 - jednego z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu, odbędzie się już 6 grudnia 2018 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Tegoroczne spotkanie dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design ,poświęcimy przede wszystkim innowacjom. Czym jest innowacja w designie? Jak zacząć działać inaczej? Jak wprowadzić zmianę i jak oprzeć na niej sukces? O tym już 6 grudnia porozmawiają światowi i polscy eksperci, przedsiębiorcy, wybitni designerzy i architekci. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie!

Więcej: www.forumdobregodesignu.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!