REKLAMA

Arche Hotel Geologiczna w Warszawie już otwarty

Redakcja Archiconnect.pl | 14 maj 2019 11:41 0

Wnętrza nowo otwartego Hotelu Geologiczna w Warszawie urządzono w nowoczesnym stylu. Surowa baza z mnóstwem szarości betonu, bieli i drewna została przełamana elementami złota i granatu.

Arche Hotel Geologiczna zlokalizowany jest w biznesowej części stolicy przy Al. Krakowskiej, blisko lotniska Chopina. To lokalizacja dogodna dla osób podróżujących. Do dyspozycji gości oddano 80 pokoi. Znajdują się wśród nich także apartamenty posiadające aneksy kuchenne, umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków, co stanowi znaczne ułatwienie podczas dłuższych pobytów.

Zobacz też: Mercure Warszawa Grand po renowacji - hotel z warszawską duszą

- Arche Hotel Geologiczna powstał dla osób, które lubią i chcą czuć się komfortowo będąc z dala od domu. Geologiczna jest już 12. hotelem w naszej kolekcji Arche, jednak jest on zupełnie inny od pozostałych, dlatego traktujemy nasze obiekty jako unikatową kolekcję. Każdy z nich ma swoją własną historię oraz niepowtarzalny styl. Oferujemy również zaplecze biznesowe, z kilkoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz miejsce na relaks, w którym znaleźć można oldschoolowe automaty do gier, piłkarzyki czy szeroki wybór gier planszowych. Piękne nowoczesne pokoje i apartamenty, smakowite jedzenie oraz relaksująca atmosfera są tym, co przyciąga naszych gości – mówi Małgorzata Gipsiak, dyrektor Arche Hotel Geologiczna.

Kolekcja Arche to rewitalizowane hotele historyczne oraz miejskie. W 2018 roku ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie. Łącznie w obiektach mieści się obecnie 1887 pokoi hotelowych.

To też Cię zainteresuje: Storytelling w architekturze - tak projektuje się hotelowe wnętrza

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!