REKLAMA

Beach Club we Władysławowie już otwarty

Redakcja Archiconnect.pl | 09 sie 2018 11:50 0

Na plaży we Władysławowie otwarto Beach Club, wpisujący się w nadmorski krajobraz. To pierwsza strefa regeneracji i masażu w nadbałtyckim kurorcie, gdzie na gości czekają masaże i zabiegi pielęgnacyjne z widokiem na otwarte morze.

Stworzenie Beach Clubu Gwiazda Morza było też odpowiedzią na zapotrzebowanie turystów, dla których niezwykle istotna jest możliwość połączenia wakacyjnego wypoczynku z aktywnością sportową - windsurfingiem, kitesurfingiem, żeglarstwem, czy rejsami po Bałtyku kutrem rybackim.

Projektant Beach Clubu, Agnieszka Pszczołowska podkreśla, że przygotowując projekt skupiła się na spójności estetycznej klubu z niepowtarzalnym klimatem Morza Bałtyckiego. Postawiliśmy na lokalny charakter, przyglądając się temu, jaki jest Bałtyk. To nie jest przecież Lazurowe Wybrzeże. Morze Bałtyckie jest bowiem niepokorne i zaskakujące w swej kolorystyce. Od głębokiego indygo, poprzez stalowo szary kolor burzowego nieba do zielono niebieskiego koloru wody w upalne dni. Jeśli dodamy do tego jasny ugier piasku, kroplę bursztynu oraz wypłowiałą szarość patyków wyrzuconych na brzeg, otrzymamy pełną kolorystykę, z której wystarczy zaczerpnąć inspiracji - mówi Agnieszka Pszczołowska. Stąd decyzja o grafitowej elewacji nawiązującej do jesiennych sztormów, ocieplonej drewnianymi akcentami w kolorze naturalnego świerku i sosny. Na podłodze zastosowano deskę idealnie wpasowującą się w kolorystykę piasku, a elementy wykonane z lin nawiązują do tradycji żeglarskiej.

Największym atutem Beach Clubu jest jego lokalizacja i piękny widok na plażę, a przytulne wnętrze i drewniany taras, na którym pobrzmiewa dobrej jakości muzyka ma zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Beach Club Gwiazda Morza to również przestrzeń relaksu, gdzie na gości czekać będzie wyjątkowa oferta eventów SPA pod hasłem „Zadbaj o siebie latem”.

Zobacz też: Komfortowy apartament w stylu art deco

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!