REKLAMA

Biophilic design na Forum Dobrego Designu 2018

Redakcja Archiconnect.pl | 09 lis 2018 09:49 0
fdd-2018-biophilic-design-przyszloscia-projektowania.jpg

Hiszpański architekt Fernando Hidalgo Romero będzie jednym z gości tegorocznego Forum Dobrego Designu 2018. Już 6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie opowie, jak zieleń we wnętrzach i architekturze wpływa na środowisko i na nas samych.

Fernando Hidalgo Romero – architekt, manager ds. handlu i komunikacji w Terapia Urbana. Uzyskał tytuł architekta na Uniwersytecie w Sewilli w 2004 r, w 2010 założył firmę Terapia Urbana. Jest ekspertem z zakresu zarządzania energią budynków, ich ewaluacji jak również oceny budowlanej i renowacji. 

W trakcie Forum Dobrego Designu Fernando Hidalgo Romero - jako reprezentant Terapia Urbana i ich polskiego partnera, firmy Hadart Architektura Wody i Krajobrazu - wygłosi wykład na temat zielonych ścian i ich wpływu na ludzi oraz środowisko. 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!