REKLAMA

Defra zaprezentuje we Wrocławiu nowe kolekcje mebli

Redakcja Archiconnect.pl | 21 cze 2018 12:14 0

Już w piątek, 22 czerwca, podczas jubileuszowej 10. Nocy z Designem we wrocławskim Domarze swoje nowości wzornicze zaprezentuje wiele polskich i zagranicznych firm meblowych. Będzie wśród nich znana na polskim rynku marka mebli łazienkowych Defra.

Najnowsze kolekcje Flou i Senso będzie można zobaczyć na poziomie 0 Galerii Wnętrz DOMAR. Nowoczesne i funkcjonalne meble łazienkowe zaprojektował Michał Roszkowski. Jego ideą było stworzenie mebli wyjątkowych, a jednocześnie uniwersalnych, które w jak największym stopniu zaspokoją zmieniające się potrzeby wszystkich użytkowników łazienek. Dlatego nowe kolekcje marki Defra zainteresują zarówno młode pary, które urządzają swoje pierwsze mieszkanie, jak i rodziny z dziećmi, potrzebujące przestronnego i praktycznego miejsca do przechowywania łazienkowych akcesoriów. 

Zaletą prezentowanych mebli jest zgodna ze światowymi trendami kolorystyka oraz szeroka paleta brył, zawierająca szafki podumywalkowe w kilku wymiarach z pojemnymi szufladami, praktyczne szafki z blatem oraz słupki w dwóch wymiarach. Zastosowanie nowoczesnych komponentów technologicznych, takich jak prowadnice Slim oraz systemy cichego domykania Soft Close, wpływa na komfort użytkowania mebli Defra.

Podczas Nocy z Designem we Wrocławiu będzie można spotkać się oko w oko z projektantami, którzy współpracują z firmami meblarskimi, tworzą kolekcje i obserwują trendy. Roli art dyrektora wydarzenia podjęła się Dorota Koziara - wybitna polska projektantka od lat pracująca w Mediolanie. Gościem Specjalnym Nocy z Designem będzie mistrz światowego designu Alessandro Mendini.

Zobacz też: Nowa polska marka na rynku wyposażenia wnętrz

 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!