REKLAMA

Dni Otwarte 4 Design Days - zobacz co przygotowaliśmy!

Redakcja Archiconnect.pl | 04 sty 2019 14:27 0

Jeśli właśnie kupiliście lub zamierzacie kupić pierwsze mieszkanie albo wybudować dom, jeśli Wasza rodzina wkrótce się powiększy - 26 i 27 stycznia musicie być w Katowicach! Hasłem przewodnim tegorocznych Dni Otwartych 4 Design Days będzie rodzina i jej potrzeby. Wykłady, prezentacje, porady architektów, konkursy, wielka porcja fachowej wiedzy, fantastyczne stoiska - wszystko to czeka na was w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku!

Ostatni weekend stycznia upłynie pod znakiem dobrych wnętrz i designu. W czasie tegorocznych Dni Otwartych 4 Design Days weźmiemy na „warsztat” rodziny i ich potrzeby. To właśnie im poświęcony będzie dwudniowy cykl wykładów i dyskusji organizowany przez redakcję magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj. Redaktorzy Dobrze Mieszkaj i zaprzyjaźnieni architekci wnętrz podpowiedzą, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie dla singla, pary, rodziny z małym dzieckiem, rodziny z dziećmi w wieku szkolnym, seniora czy osoby niepełnosprawnej. 

O tym będziemy dyskutować

  • Pierwsze mieszkanie: dla singla, dla pary. Jak urządzić je wygodnie, modnie i niedrogo?
  • Uwaga, mały człowiek na horyzoncie! Jak przygotować mieszkanie na nowego członka rodziny, jak zadbać o miejsce dla małego dziecka nawet na bardzo małym metrażu?
  • Pod jednym dachem: jak stworzyć dom dla rodziny wielopokoleniowej, jak pogodzić potrzeby dziadków, rodziców i dzieci mieszkających w jednym domu
  • Na krócej, ale wygodnie i stylowo. Rady, jak zaprojektować i zaaranżować mieszkanie na wynajem
  • Na drugą połowę życia. Mieszkanie dla osób dojrzałych: co się sprawdzi, czego unikać jak ognia

>>>KUP BILETY NA DNI OTWARTE TUTAJ<<<

W niedzielę 27 stycznia redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj zaprasza również na wywiady na scenie 4 Design Days "Hot List - Najpiękniejsze polskie domy". Znani polscy architekci opowiedzą o swoich najciekawszych projektach mieszkaniowych, przedstawią spektakularne realizacje, które odmieniają polski krajobraz i oblicze polskiej architektury mieszkalnej.

W trakcie Dni Otwartych 4 Design Days na prezentacje, dyskusje i rozmowy na scenie z najlepszymi architektami i projektantami zaprosi także redakcja magazynu Świat Łazienek i Kuchni. Redaktorki magazynu w rozmowach i dyskusjach ze swoimi gośćmi poruszą tematy nowoczesnych technologii, innowacyjności, nowych trendów w urządzaniu. Nawiązując do głównego wątku tematycznego Dni Otwartych 4 Design Days, którym są rodziny i ich potrzeby, zastanowimy się, jak urządzić wygodną, modną i nowoczesną kuchnię i łazienkę dla współczesnej rodziny. 

W niedzielę 27 stycznia odbędzie się także wyjątkowy "Maraton kuchenno-łazienkowy". Redaktorki magazynów Świat Łazienek i Kuchni oraz Łazienka i portali Mamkuchnie.pl i Lazienka.pl poprowadzą inspirujące rozmowy z architektami oraz przedstawicielami firm o dostępnej ofercie wyposażenia kuchni i łazienek, nowinkach, innowacjach, nowoczesnych rozwiązaniach, trendach na najbliższy rok oraz przyszłe lata.

Ponadto w programie warsztaty i prezentacje znanych z ekranów telewizyjnych:

  • prezentera i projektanta Artura Indyki, prowadzącego program "Meblokreacje" na antenie HGTV: Kolorowy dom by Artur Indyka. Wszystko o kolorach we wnętrzach
  • Zbigniewa Urbańskiego, miłośnika i testera gadżetów: Smart Dom by Zbigniew Urbański
  • Zrób to sam! by Darek Stolarz
  • Jimiego Ogdena, prowadzącego program "Rzeczy odNowa" na antenie HGTV: Redesign by Jimi Ogden - jak odnawiać stare meble?

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!