REKLAMA

Dobry Design 2019: 6 grudnia rozdamy nagrody w konkursie!

Redakcja Archiconnect.pl | 04 gru 2018 13:51 0

Gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2019 będzie zwieńczeniem VI edycji Forum Dobrego Designu. Kto w tym roku otrzyma tytuły przyznawane przez największe jury w Polsce?

Ponad 200 produktów, 12 kategorii i największe w Polsce, bo aż 150-osobowe jury złożone z projektantów i architektów wnętrz - tegoroczna edycja konkursu Dobry Design zbliża się do finału! Zapraszamy na galę wręczenia nagród, która odbędzie się 6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w trakcie Forum Dobrego Designu 2018. Uroczystość poprowadzi dziennikarka telewizyjna Anna Senkara.

>>>ZOBACZ ZGŁOSZONE PRODUKTY<<<

>>>POZNAJ JURY KONKURSU DOBRY DESIGN 2019<<<

Konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Producenci i dystrybutorzy zgłosili w tym roku swoje propozycje w 12 konkursowych kategoriach:

1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni i garderoby
3. Przestrzeń kuchni
4. Przestrzeń łazienki
5. Przestrzeń dziecka 
6. Podłogi i ściany
7. Drzwi i okna
8. Otoczenie domu
9. Nowoczesne technologie
10. AGD
11. Wnętrza i obiekty publiczne
12. Software i hardware dla architekta

Siłą konkursu Dobry Design jest profesjonalne jury, złożone ze 150 architektów i projektantów wnętrz, którzy oceniają wszystkie zgłoszone produkty. 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Bądźcie z nami 6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie!

Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!