REKLAMA

DobryDesign.pl - nowe miejsce na mapie Warszawy

Redakcja Archiconnect.pl | 04 lip 2019 10:05 0

Centrum Praskie Koneser staje się coraz modniejszym punktem na mapie Warszawy. To tutaj swoje siedziby mają dynamicznie rozwijające się firmy, wysokiej jakości sklepy i butiki oraz doskonałe restauracje. Niedawno dołączył do nich salon DobryDesign.pl. Koneserzy dobrego stylu znajdą tu najwyższej jakości meble i sofy, jak również dodatki o nieoczywistym wzornictwie i zastosowaniu.

DobryDesign.pl na pl. Konesera 3, to salon, gdzie na powierzchni 120 m kw. wyselekcjonowane kolekcje designerskich mebli, dodatków, lamp i dywanów, komponują się z rozwiązaniami o niecodziennym wzornictwie. Można tu zobaczyć między innymi sofy od Nordic Line i Inspirium. Fani minimalizmu w skandynawskim stylu znajdą tutaj produkty polskich projektantów z Nordifra, którzy czerpią swoje inspiracje z malowniczej północy. Natomiast zwolennicy nordyckiej funkcjonalności zachwycą się propozycją duńskiej marki Actona Company. Dostępne są tu także delikatne tekstylia od firmy Fargotex, która oferuje najwyższej jakości tkaniny, dywany i obicia. Oferta salonu obejmuje też niezwykle intrygujące dekoracje ścienne, zegary, czy półki na książki marki Umbra.

Zobacz też: Forum Dobrego Designu po raz siódmy! Zarezerwuj termin

Dodatkowym atutem salonu DobryDesign.pl jest Strefa Architekta. To dostępna wewnątrz salonu przestrzeń otwarta na współpracę z biurami architektonicznymi, architektami freelancerami, projektantami i stylistami wnętrz oraz scenografami. Na miejscu znajdą oni wszelkie potrzebne narzędzia pracy – wsparcie zespołu doradców, Internet z szybkim łączem, ale także dostęp do plików 3D z wizualizacją asortymentu oraz do katalogów i próbników tkanin.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!