REKLAMA

FDD 2018: Daria Burlińska o trendach w oświetleniu

Redakcja Archiconnect.pl | 26 lis 2018 10:11 0

Jej lampy zobaczyć można na najbardziej prestiżowych targach wyposażenia wnętrz, a autorskie projekty cieszą się uznaniem międzynarodowego gremium. Daria Burlińska weźmie udział w dyskusji o oświetleniowych trendach podczas tegorocznego Forum Dobrego Designu.

Daria Burlińska – projektantka, absolwentka wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu (obecnie UAP). Właścicielka marki oświetleniowej DBWT.PL oraz pracowni wnętrz SZARA/studio.  Specjalizuje się również w projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej. Projektowała m.in. dla: Pizza Hut, Galerii Miejskiej Arsenał, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkoposkiego, Klubokawiarnii Meskalina oraz dla wielu inwestorów indywidualnych. Prowadzi warsztaty kreatywne dla dorosłych i dzieci. Jej wideoporadnik „Zadania domowe” jest jednym z najczęściej pobieranych tytułów wśród polskich podcastów kulturalnych z iTunes. 

6 grudnia Daria Burlińska weźmie udział w sesji dyskusyjnej "W lepszym świetle", która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu 2018. Zarejestruj się, aby uczestniczyć w FDD 21018: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!