REKLAMA

FDD 2018: rola oświetlenia w aranżacji wnętrz

Redakcja Archiconnect.pl | 14 lis 2018 14:08 0
w-lepszym-swietle-karolina-drogoszcz-z-mango-studio-o-trendach-w-oswietleniu.jpg

Kwestia oświetlenia w aranżacji wnętrz będzie ważnym punktem tegorocznego Forum Dobrego Designu. W dyskusji poświęconej najnowszym trendom w tej dziedzinie udział weźmie m.in. Karolina Drogoszcz - architekt wnętrz, właścicielka pracowni Mango Studio.

Karolina Drogoszcz - z wykształcenia dyplomowany architekt wnętrz oraz inżynier budownictwa. Absolwentka kierunku Konstrukcji Budowlanych na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej, Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury w WSSiP w Łodzi oraz uzupełniająco Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie]. Freelancer od 17 roku życia.

Od 2013 r. członek Rady Przedsiębiorców Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Założycielka i projektantka krakowskiej pracowni Mango Studio oraz właścicielka marki Mango Classic Design. Stale poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i targach branżowych.

W jej pracowni powstają głównie wnętrza mieszkalne klasy premium dla prywatnych inwestorów oraz nietuzinkowe projekty HoReCa, głównie dla gastronomii (kawiarnie, restauracje, bary, kawiarnie). Swoją pracę traktuje jak misję. Razem z zespołem od 2007 r. pomaga inwestorom w spełnianiu marzeń o pięknych i wygodnych wnętrzach. Dlatego też, oprócz projektowania zajmuje się realizacją projektów w standardzie „pod klucz”, zapewniając pełne zastępstwo inwestorskie dla zapracowanych i wymagających klientów. 

Karolina Drogoszcz będzie jedną z prelegentek tegorocznego Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w sesji dyskusyjnej "W lepszym świetle" poświęconej najnowszym trendom w oświetleniu.

Zarejestruj się aby wziąć udział w Forum Dobrego Designu: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!