REKLAMA

Forum Dobrego Designu 2018 - poznaj Gości Specjalnych wydarzenia

Redakcja Archiconnect.pl | 15 lis 2018 10:17 0
1920x1080-GS.jpg

Projektowanie zrównoważone to główny wątek tematyczny tegorocznego Forum Dobrego Designu, które już 6 grudnia odbędzie się w Warszawie. Spotkanie rozpoczną wystąpienia Gości Specjalnych: Adital Eli z Izraela, Umuta Yamata z Wielkiej Brytanii oraz Ricka Tegelaara z Holandii.

Zrównoważony design i innowacyjność dla tegorocznych Gości Specjalnych Forum stanowią wartość, którą warto propagować i zgodnie z którą warto tworzyć. Prezentujemy sylwetki tych znakomitych designerów.

Adital Ela (Izrael) - designerka z Izraela, wykładowca HIT (Holon Institute of Technology) i CEO marki Criaterra Earth Technologies. Specjalizuje się w tematyce projektowania zrównoważonego, eliminującego negatywny wpływ na środowisko, świadomego i odpowiedzialnego. Ukończyła wzornictwo przemysłowe na izraelskiej uczelni Holon Institute of Technology oraz Design Academy w holenderskim Eindhoven. Jej pracownia Criaterra Earth Technologies skupia się na tworzeniu innowacyjnych materiałów eliminujących negatywny wpływ człowieka na środowisko. Adital Ela od wielu lat propaguje idee zrównoważonego rozwoju występując na świecie jako mówca TED - konferencji naukowych o globalnym znaczeniu, tworzonych przez najwybitniejszych mówców i innowatorów z całego świata.

Umut Yamac (Wielka Brytania) - od dwóch pokoleń Londyńczyk o tureckich korzeniach. Ukończył Bartlett School of Architecture na University College London (UCL). Pracował w wielu renomowanych biurach architektury i designu. Od 2011 roku prowadzi autorską pracownię, która specjalizuje się w projektowaniu oświetlenia. Jego prace charakteryzuje multidyscyplinarność i ogromny nacisk na relację z użytkownikiem, na poszukiwanie różnych poziomów zaangażowania, od czysto funcjonalnych po pełne wyobraźni i niczym nieskrępowanej zabawy formą. Jego lampy-origami dla Moooi to poetycki i pełen uroku obrazek, celebrujący życie i naturę.

Rick Tegelaar (Holandia) - ukończył z wyróżnieniem wydział projektowania produktu ArtEZ Arnhem. Od 2011 roku prowadzi własną pracownię projektową Atelier Rick Tegelaar. Lubi pracować z "niedocenianymi" materiałami takimi jak drewno odpadowe czy druciane siatki. Świeże spojrzenie na "stare materiały" umożliwia nadanie im zupełnie nowej formy i zastosowań. 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień!

Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!