REKLAMA

Jakub Wiśniewski prelegentem Forum Dobrego Designu

Redakcja Archiconnect.pl | 22 paź 2018 11:00 0
jakub-wisniewski-o-innowacjach-na.jpg

Współzałożyciel, wspólnik i architekt prowadzący w pracowni JMW Architekci 6 grudnia w Warszawie weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych".

Jakub Wiśniewski ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Za obronioną pracę dyplomową został wyróżniony nagrodą Ministra Infrastruktury. Jest stypendystą University of Detroit Mercy Faculty of Architecture w USA. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych w Polsce (m.in. Hermanowicz Rewski Architekci) oraz w Niemczech.

Jakub Wiśniewski to także współzałożyciel, wspólnik i architekt prowadzący w działającej od 2008 roku, autorskiej pracowni architektonicznej JMW Architekci Krzysztof Jachowicz, Łukasz Michalski, Jakub Wiśniewski.

Pracownia ma w swoim portfolio min. kompleksowe, wielobranżowe projekty architektury budynków oraz aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych; w tym showroomy, sklepy, biura oraz restauracje. Przy współpracy z Laminam zespół JMW Architekci opracował projekt ultranowoczesnej, wielofunkcyjnej, modułowej wyspy kuchennej „Modultop”, prezentowany podczas ubiegłorocznych targów Salone del Mobile w Mediolanie.

6 grudnia Jakub Wiśniewski będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu 2018 w Warszawie! Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!