REKLAMA

Już w czwartek poznamy laureatów konkursu DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE!

PropertyDesign.pl | 22 sty 2019 12:42 0

24 stycznia podczas 4 Design Days w Katowicach odbędzie się półfinał i finał konkursu poświęconego start-upom o nazwie "DESIGN-it-UP – Projekt na starcie". Na to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie zaprasza Bartosz Dobrowolski, założyciel, CEO, Proptech Poland, członek rady nadzorczej, RICS.

Konkurs DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE to wydarzenie organizowane przez Grupę PTWP, wydawcę m.in. serwisów PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl oraz organizatora 4 Design Days 2019.

Plebiscyt jest skierowany do twórców innowacyjnych rozwiązań i technologii, które pomagają architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz (producentom i dystrybutorom) w tworzeniu nawet najbardziej odważnych koncepcji, usprawniają i optymalizują proces ich przygotowania i realizacji, zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie.

Głosowanie Czytelników portalu Propertydesign.pl i DobrzeMieszkaj.pl trwało do 18 stycznia 2019 r. W czwartek 24 stycznia podczas uroczystej gali poznamy laureatów.

Więcej informacji o 4 Design Days >>>TUTAJ-KLIK<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!