REKLAMA

Kobieca strona designu na FDD 2018

Redakcja Archiconnect.pl | 23 paź 2018 14:15 0
fdd-2018-katarzyna-kraszewska-o.jpg

Katarzyna Kraszewska - architekt wnętrz od ponad 10 lat prowadząca autorską pracownię projektową, będzie jedną z prelegentek dyskusji "Kobiety w designie" podczas Forum Dobrego Designu 2018. Już 6 grudnia porozmawiamy o tym, jak dziś kobiety radzą sobie w świecie wzornictwa i architektury. Jakie mają sukcesy, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć?

Katarzyna Kraszewska jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W jej autorskiej pracowni powstają projekty najbardziej prestiżowych obiektów, w tym ekskluzywnych rezydencji i apartamentów, hoteli czy biur renomowanych firm. Ich znakiem rozpoznawczym są nietuzinkowe wnętrza utrzymane w duchu ponadczasowej elegancji, które wyróżniają się wyjątkową dbałość o najmniejszy detal wykończenia.

Architektka jest laureatką wielu konkursów, w tym zdobywczynią pierwszego miejsca w konkursie na nowy wizerunek placówek BOŚ Banku. Zasiada w jury konkursów branżowych, a jej realizacje prezentowane są na łamach najlepszych polskich magazynów wnętrzarskich. Rolę architekta definiuje bardzo szeroko. Z jednej strony jest artystą odpowiedzialnym za koncepcję kreatywną przestrzeni, z drugiej doskonałym koordynatorem skomplikowanego procesu, jakim jest budowa lub remont domu. Z tego właśnie powodu wszystkie powierzone jej inwestycje stara się prowadzić kompleksowo – od momentu kreślenia wizji wnętrza, aż po etap oddania nieruchomości w ręce właścicieli.

Na równi z architekturą wnętrz, pasją Katarzyny Kraszewskiej jest projektowanie produktu. Architektka jest autorką licznych projektów mebli i akcesoriów meblowych. W 2008 roku powołała do życia markę LAGERFORM, która oferuje ekskluzywne meble i ukucia meblowe, powstające często na prywatne zamówienie i przy współpracy z najlepszymi polskimi rzemieślnikami.

Pracę zawodową udanie łączy z życiem rodzinnym – jest spełnioną mamą trójki dzieci.

Katarzyna Kraszewska weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Kobiety w designie", która odbędzie się w trakcie Forum Dobrego Designu 2018.

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!