REKLAMA

Kobiece spotkania z dobrym wzornictwem we Wrocławiu

Redakcja Archiconnect.pl | 18 paź 2018 11:42 0

Wrocławska siedziba Studio Forma 96 przeszła niedawno rewitalizację. Odmienione studio po raz pierwszy zostało zaprezentowane szerszemu gronu podczas kobiecego spotkania z dobrym wzornictwem. W kameralnym gronie kilkunastu architektek, toczyły się rozmowy o tym, co najważniejsze w designie.

Tematem przewodnim wydarzenia był włoski producent stylowego oświetlenia z ponad 30-letnią tradycją - Catellani & Smith. O marce opowiedziała Anna Szocińska z DesignIt. Dyskusjom towarzyszył pokaz baristy Karola Przesmyckiego z Etno Café. Nad wydarzeniem czuwała Katarzyna Szoszew z wrocławskiego Studio Forma 96.

Kobiece spotkania z dobrym wzornictwem to znak rozpoznawczy tego salonu. Uczestniczki minionego wydarzenia miały okazję zobaczyć przestrzeń w odmienionym wydaniu - po raz pierwszy zaprezentowano nową ekspozycję, wzbogaconą między innymi o projekty Poliform i Flexform.

Na kolejne kobiece spotkanie z dobrym designem zapraszamy w marcu.

Zobacz też: Europejska siedziba firmy Bloomberg z nagrodą Stirlinga 2018

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!