REKLAMA

Konkurs architektoniczny - zaprojektuj salon wystawowy

Redakcja Archiconnect.pl | 04 sty 2019 14:49 0

Firma Assa Abloy - lider branży security, ogłosiła konkurs na projekt aranżacji swojego showroomu w nowej warszawskiej siedzibie. Projekty przedstawiające koncepcję aranżacji wnętrza można składać do końca stycznia 2019 roku.

Przedmiotem konkursu jest projekt aranżacji salonu wystawowego o powierzchni 232 m kw., położonego w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie, przy ulicy Iłżeckiej 24 w budynku F. W nowym showroomie firma ASSA ABLOY będzie prezentować swoje innowacyjne rozwiązania i produkty z szerokiej gamy zabezpieczeń.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych, a dla innych prac, które znajdą uznanie jury - wyróżnienia. Projekt naszego pierwszego salonu to dla nas niezwykle ważne przedsięwzięcie. Chcemy, aby nasze produkty zyskały nowoczesną przestrzeń, w której zaprezentujemy ich kompleksowe działanie. Zależy nam także, by stylistyka projektów zaproponowana przez uczestników konkursu, była spójna z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami. To duże wyzwanie dla projektujących, dlatego liczymy, że zaskoczy nas ich kreatywna wizja – mówi Danuta Zielecka, dyrektor ds. projektów ASSA ABLOY.

Ogłoszenie wyników przewidziane jest na 15 lutego 2019 roku. Szczegółowy regulamin konkursu, materiały do pobrania oraz dodatkowe informacje >>>TUTAJ<<<

Zobacz też: Zaprojektowałeś piękne mieszkanie? Zgłoś je do konkursu!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!