REKLAMA

Lampa Bubbles - projekt specjalny dla domu mody we Frankfurcie

Redakcja Archiconnect.pl | 16 lip 2018 11:15 0

Anna Sieldecka i Radek Achramowicz mogą pochwalić się niestandardową realizacją stworzoną na bazie systemu Bubbles, która wypełniła wnętrze butiku August Pfuller we Frankfurcie. Lampa ma ponad 3 metry wysokości, co sprawia, że nie da się obok niej przejść obojętnie!

Realizacja Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza, która od niedawna oświetla i zdobi dom mody August Pfuller we Frankfurcie, to jeden z najbardziej nietypowych projektów marki Puff-Buff. Trzymetrowa lampa składa się z prawie 300 bąbelków, a jej kształt wymagał opracowania odpowiedniej konstrukcji. Konstelacja Bubbles zawisła w samym centrum butiku. W otoczeniu ubrań najlepszych światowych marek prezentuje się znakomicie.

Jak mówi Anna Siedlecka: "Każda nietypowa lampa to dla nas wyzwanie, a my bardzo lubimy wyzwania. W przypadku realizacji dla August Pfuller, efekt końcowy spodobał nam się tak bardzo, że identyczny model zaprezentowaliśmy podczas targów ICFF w Nowym Jorku. Nie wykluczamy wprowadzenia go do naszej stałej oferty." 

Zobacz też: Polska projektantka nagrodzona w międzynarodowym konkursie

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!