REKLAMA

Marmoleum Open Day – prezentacja najnowszych podłóg linoleum firmy Forbo

Redakcja Archiconnect.pl | 06 marz 2019 12:01 0

Marmoleum Open Day - wyjątkowa prezentacja najnowszej kolekcji wykładzin podłogowych linoleum firmy Forbo przyciągnęła rzesze architektów, projektantów wnętrz oraz osób zainteresowanych ideą zrównoważonego budownictwa. Spotkanie odbyło się 28 lutego w warszawskim showroomie firmy w Hali Koszyki.

Wszyscy obecni mogli zapoznać się z najnowszą propozycją Forbo Flooring – wykładzinami Marmoleum, łączącymi w sobie ekologię, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Prezentowany produkt to dowód na to, że wykładziny linoleum mogą być nie tylko designerskie, ale również przyjazne dla środowiska. Goście mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak prezentują się poszczególne propozycje wchodzące w skład kolekcji, a także skonsultować się z ekspertami firmy, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania.

Zagłosuj na najlepszy produkt do łazienki 2019 roku!

 

Termin spotkania przypadł na Tłusty Czwartek. Wszyscy goście zostali więc poczęstowani pysznymi pączkami, by wspólnie celebrować przyjemną karnawałową tradycję. Część oficjalną rozpoczęła prezentacja kolekcji, podczas której zgromadzeni mogli dowiedzieć się więcej na jej temat, a także zrozumieć dlaczego Marmoleum jest najbardziej ekologiczną wykładziną na świecie. Tę cześć poprowadziła Ewa Korbel – Sales Promotion Manager Forbo Flooring Polska, a także ekspert do spraw rozwiązań podłogowych.

Kolejnym punktem spotkania był panel dyskusyjny prowadzony przez architekt Agnieszkę Kalinowską-Sołtys. Wzięli w nim udział m.in. uznani architekci – Paweł Szumielewicz, prezes zarządu firmy SSC ARCHITEKCI Sp. z o.o. oraz Grzegorz Janiszewski właściciel Pracowni Architektonicznej ATRIUM. W trakcie dyskusji zgromadzeni mogli poznać praktyczne aspekty zastosowania Marmoleum w obiektach służby zdrowia oraz placówkach edukacyjnych. Rozmowy kuluarowe dały uczestnikom spotkania możliwość uzyskania od ekspertów Forbo informacji nt. doboru podłóg do wnętrz obiektowych, a także zapoznania się z szeroką gamą produktów wchodzących w skład nowej kolekcji. Była to też okazja do podzielenia się swoimi przemyśleniami i odczuciami odnośnie wydarzenia i nowej propozycji Forbo Flooring.

Wybieramy najlepsze produkty do kuchni!

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!