REKLAMA

Niezwykły dom powstał Warszawą. Zobacz chatkę do czytania.

Redakcja Archiconnect.pl | 11 lip 2019 10:25 0

W Adelinie, zaledwie 45 minut od centrum Warszawy, stanął Bookworm Cabin, czyli dopracowana w każdym detalu chatka do czytania. Na gości czeka tu spora biblioteczka, spokój z pięknym widokiem i wytchnienie wśród drzew.

Dom jest całoroczny, a bliskość miasta sprawia, że łatwo się tu wybrać nie tylko w weekendy, ale też w tygodniu. Sypialnia na antresoli, kompaktowa kuchnia oraz w pełni wyposażona łazienka pozwolą wygodnie spędzić czas i oddać się lekturze lub po prostu wyciszeniu. Pomysłodawcom leśnej chatki: Bartłomiejowi Kraciuk i Marcie Puchalskiej-Kraciuk udało się pozyskać do realizacji projektu partnerów – firmę Vox oraz Wydawnictwo Albatros. Wszak najważniejsze w koncepcji domu są wygodny fotel i wciągająca lektura.

Zobacz też: Metamorfoza leśnej chatki - ciekawy projekt weekendowego domu

 

Marka Vox kompleksowo wyposażyła dom: od podłogi, przez łóżko i fotel, po talerze i haczyki na ubrania. W biblioteczce chatki goście znajdą też książkę Vox „W domu”, w której marka stara się inspirować osoby urządzające wnętrza do wybierania rozwiązań, które będą im służyć. Zaangażowaliśmy się w ten projekt, ponieważ pomysł Bartłomieja i Marty jest bardzo bliski ideom, którymi kierujemy się w Vox na co dzień. Wierzymy, że otoczenie wpływa na jakość naszego życia, a Bookworm Cabin to dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której odnajdą się wszyscy spragnieni kontaktu z naturą i stęsknieni za niespiesznymi wieczorami z ciekawą książką w ręku – mówi Julita Mańczak PR & Communications Manager marki Vox.

To też Cię zainteresuje: Oliwkowa sypialnia z charakterem - piękne wnętrze

 

Wydawnictwo Albatros, którego listę autorów w dużej części tworzą najważniejsi, najchętniej czytani i najwyżej cenieni przez krytykę pisarze świata, dostarczyło setki książek i zapełniło półki biblioteczki Bookworm Cabin. Albatros zapowiada także regularne niespodzianki dla czytelników, między innymi „przedpremierowe weekendy”, w trakcie których w chatce będzie można znaleźć – niedostępne jeszcze na rynku – wydania najbardziej wyczekiwanych tytułów. Nic tylko wsiąść w samochód i wyruszyć po chwilę ciszy do Adelina! 4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!