REKLAMA

Nowa baza 3D mebli Defra i Ø Nas już dostępna!

Redakcja Archiconnect.pl | 31 maj 2019 09:46 0

Defra i Ø Nas to marki mebli łazienkowych produkowanych przez polskiego producenta, firmę Deftrans. Uaktualniona baza modeli 3D mebli, umywalek i luster Defra oraz modułowych mebli łazienkowych marki Ø Nas pozwala zaprojektować funkcjonalną i piękną łazienkę.

Najnowsza aktualizacja bazy CAD Decor obejmuje całą kolekcji marki Defra oraz meble modułowe z oferty marki Ø Nas. Zaktualizowana baza 3D, dostępna na stronie internetowej marki Defra, pozwoli projektantom i architektom wnętrz na stworzenie wielu ciekawych i inspirujących aranżacji łazienek.

Co nowego w bazie marki Defra?

W zaktualizowanej bazie modeli 3D architekci i projektanci wnętrz znajdą m.in. komplet modeli szafek łazienkowych z nagrodzonej Diamentem Meblarstwa i wyróżnionej tytułem "Łazienka – Wybór Roku 2019" kolekcji Senso, a także serie Flou, Point czy Alesia. Znajdują się tam również znane i cenione kolekcje mebli łazienkowych, takie jak Como, Guadix, Murcia, Op-Arty czy Granada w nowych, odświeżonych kolorach i z nowymi funkcjonalnymi rozwiązaniami. Uaktualniona baza CAD Decor uwzględnia też nowe kolory lakierów i wybarwienia dekorów, a także umywalkowe nowości, takie jak Fontino, kompaktowy model Matrix oraz elegancką umywalkę Frame w trzech wymiarach.

Zobacz też: Łazienka przyjazna dzieciom - o tym trzeba pamiętać!

Nowe propozycje marki Ø Nas 

W nowej bazie modeli 3D architekci i projektanci wnętrz znajdą także kolekcje łazienkowych mebli modułowych marki Ø Nas, takie jak Stilla i Torino wraz z dopasowanymi blatami i umywalkami, a także szafki MultiOpen z lakierowanymi drzwiami oraz MultiGlass z lustrzanymi frontami. Doskonałym uzupełnieniem tych kolekcji będą otwarte półki Qbik w dwóch wymiarach i kolorach: białym i buku truflowego.

Zaktualizowana baza produktów firmy Deftrans pozwoli architektom na stworzenie pięknej, funkcjonalnej aranżacji, która doskonale wykorzysta dostępną przestrzeń łazienki.

To też Cię zainteresuje: Karim Rashid: wnętrza powinny odzwierciedlać moment, w którym jesteśmy

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!