REKLAMA

Nowa przestrzeń i marka w portfolio Mesmetric Atelier

Redakcja Archiconnect.pl | 25 cze 2018 21:22 0

Na dwukrotnie powiększonej, blisko 600-metrowej przestrzeni warszawskiego Atelier Mesmetric znajdziemy całkowicie nową ekspozycję. Znajdą się tu między innymi ikony i nowości kultowej włoskiej marki B&B Italia, którą od niedawna reprezentuje Atelier.

Założony przez Helenę Raczyńską-Pachut i Wiolettę Lenczowską, showroom Mesmetric od blisko dziesięciu lat funkcjonuje w postindustrialnych przestrzeniach Starej Fabryki Koronek przy ul. Burakowskiej w Warszawie. Początkowo jego działalność koncentrowała się na wzornictwie skandynawskim. W tej chwili, na powiększonej ekspozycji Mesmetric prezentowane są m.in. meble i oświetlenie marek B&B Italy, Poliform, Vitra, Giorgetti, Gubi, Moooi, KAIA, Rakumba, Astep, CTO Lighting.

Zmiany aranżacji showroomu oddają głębszą metamorfozę osobowości Mesmetric. Troska o pogłębianie świadomości klientów, rozwój kultury wizualnej, pielęgnowanie i wznoszenie na wyższy poziom estetyki codzienności, tworzenie nowych standardów w środowisku są sednem jego dojrzalszej, skrystalizowanej wizji.

Zorganizowane w sceny z życia prezentacje produktów B&B Italy urozmaica sztuka współczesna. „Odwiedzając wiele pięknych domów, ubolewamy z powodu pustych ścian, które czekają na zapełnienie ich życiem, emocjami i kolorem. Stąd nasza kooperacja z doświadczonymi art consultantkami z Aurabilii, dzięki której nasi klienci znajdą w Mesmetric piękne prace o udokumentowanej wartości inwestycyjnej” – mówi Helena Raczyńska-Pachut. Sztuka dopełnia nową misję Mesmetric i pokazuje, że o wnętrzach myśli się tu wielowymiarowo, a luksus traktuje nie tylko jako kolekcjonowanie pięknych przedmiotów, ale także doświadczeń i emocji.

Showroom Futureantiques - dla miłośników duńskiego designu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!