REKLAMA

O coworkingu podczas tegorocznego FDD - poznaj ekspertów

Redakcja Archiconnect.pl | 24 paź 2018 10:19 0
Żuk i Kwinta.jpg

Coworking przebojem wpisuje się do świadomości polskich przedsiębiorców. Jak kreować taką przestrzeń? O idei coworkingu w trakcie FDD 2018 rozmawiać będziemy z Dariuszem Żukiem, CEO Business Link i prezesem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, a także z Michałem Kwintą reprezentującym sieć coworkingową Mindspace.

Dariusz Żuk to prezes sieci akceleratorów Business Link, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz współtwórca funduszu bValue, marzący o stworzeniu wiodącego w skali światowej ekosystemu tworzenia i rozwoju start-upów oraz firm. Współtwórca Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, sieci 56 inkubatorów działających na polskich uczelniach wyższych, z których wywodzą się takie firmy jak misbhv.com, qpony.pl, glov.co. Współtwórca bValue, funduszu VC z kapitałem ok. 100 mln złotych. Inwestor w ponad 100 startupach. Współtwórca Studenckiego Forum BCC oraz Polski Przedsiębiorczej. Odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za kreowanie i promowanie przedsiębiorczości w Polsce. Laureat nagrody specjalnej Business Centre Club i Nagrody Kisiela. Jego wizją jest stworzenie w regionie CEE wiodącego globalnie ekosystemu dla startupów i wykreowanie do 2020 roku 3 unicornów.

Michał Kwinta od 10 lat związany jest z branżą turystyczną i hotelarską. Przed Mindspace pracował m.in. dla LOT, Fly Away Travel i Louvre Hotels Group, zajmując stanowiska kierownicze. Ukończył prawo na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Żonaty, ojciec Gustawa i Kostka.

Mindspace to dynamicznie rozwijający się, globalny operator przestrzeni coworkingowych dla zespołów dowolnej wielkości. Powstał w 2014 roku w Tel Awiwie. Jego założycielami są Dan Zakai i Yotam Alroy. Przestrzenie coworkingowe Mindspace słyną z inspirującego designu, tworzonego przez lokalnych i międzynarodowych artystów. Globalna społeczność Mindspace skupia już 14 000 członków: pracowników korporacji, start-upów, innowacyjnych zespołów wiodących na świecie firm, MŚP, przedsiębiorców oraz freelancerów, którzy korzystają z cotygodniowego networkingu, branżowych spotkań i happy hours. Mindspace posiada 28 lokalizacji na całym świecie – w Warszawie, Berlinie, Bukareszcie, Monachium, Hamburgu, Frankfurcie, Londynie, San Francisco, Waszyngtonie D.C., Tel Awiwie oraz w Amsterdamie i Utrechcie. Osoby posiadające członkostwo w Mindspace Koszyki w Warszawie mogą korzystać z pozostałych lokalizacji bez dodatkowych kosztów.

Dariusz Żuk i Michał Kwinta będą ekspertami tegorocznego Forum Dobrego Designu 2018. Wezmą udział w dyskusji "Więcej niż biurka do wynajęcia. Jak projektować elastyczne powierzchnie biurowe?".

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!