REKLAMA

Pracownia Decoroom zaprojektuje apartamenty na wynajem w Pacific Residence

Redakcja Archiconnect.pl | 24 lip 2019 11:09 0

Pacific Residence to 12-piętrowy apartamentowiec zlokalizowany na warszawskim Powiślu. O inwestycji zrobiło się głośno z powodu pakietowej sprzedaży 175 mieszkań pod wynajem. Apartamenty będą dostępne pod marką Vonder Europe. Ich zaprojektowanie i wykończenie "pod klucz" zagraniczny inwestor powierzył pracowni Decoroom.

Do projektu Pacific Residence został oddelegowany specjalny zespół architektów i koordynatorów Decoroom, którzy będą pracować wyłącznie na potrzeby tej inwestycji. Pracownia wykona wszystkie projekty wnętrz, a także zajmie się ich wykończeniem oraz wyposażeniem. Projektanci firmy stworzyli już koncepcję wykończeniową wszystkich lokali oraz wycenę inwestycji – propozycje te zaakceptował inwestor. Pierwsze lokale będą gotowe do zamieszkania, wraz z umeblowaniem, zabudową kuchenną, wyposażeniem AGD oraz oświetleniem, już jesienią. Sukcesywnie będą oddawane kolejne.

Zobacz projekty pracowni Decoroom

Mieszkania charakteryzować ma wysoki standard, funkcjonalność i komfortowe rozwiązania projektowe, uwzględniające dbałość o środowisko. Przeznaczone na wynajem apartamenty będą przytulne, wykończone z reguły w jasnych barwach i neutralnym stylu. Wszystko po to, by umożliwić przyszłym mieszkańcom nadanie im własnego charakteru za pomocą osobistych drobiazgów, dodatków, dekoracji itp.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!