REKLAMA

Przestrzeń z charakterem według projektu Anny Koszeli

Redakcja Archiconnect.pl | 17 gru 2018 12:38 0

Odważny, zdecydowany charakter ekspozycji marki Arketipo Firenze to ciekawe połączenie klasyki i nowoczesności. Ciemne, nasycone kolory i stylowe wyposażenie, tworzą niepowtarzalny klimat przytulnego, luksusowego apartamentu. Szczególnym zainteresowaniem podczas premiery cieszył się autorski projekt Anny Koszeli – współczesny fresk z motywem wielorybów umiejscowiony w strefie sypialnianej.

W showroomie Galerii Heban można już oglądać włoskie meble Arketipo Firenze. Intrygującą przestrzeń nowej ekspozycji zaprojektowała znana architekt Anna Koszela. Wśród gości zaproszonych na premierę znalazł się między innymi jeden z najsłynniejszych włoskich designerów - związany z marką Giuseppe Vigano.

Stworzenie przestrzeni Arketipo Firenze nie należało do łatwych zadań, ale stanowiło dla mnie ciekawe wyzwanie. Współpraca z wymagającymi klientami często przynosi zaskakujące efekty. Tak było i w tym przypadku. Starałam się stworzyć przestrzeń, która wyróżni się na tle showroomu i odda charakter marki, a jednocześnie sprawi, że odwiedzający poczują się tu jak w domu. To miejsce, w którym główną rolę odgrywa eklektyzm faktur i stylów - chciałam, by było wyrafinowane, a zarazem nieco drapieżne. Sądząc po opiniach gości, chyba się to udało - wyjaśnia autorka projektu Anna Koszela.

Poznaj nominowanych do nagrody Miesa van der Rohe 2019 - zobacz projekty z Polski

Premiera nowej ekspozycji przyciągnęła nie tylko przedstawicieli mediów oraz branży wnętrzarskiej, ale także znanych klientów Galerii Heban. Podczas uroczystego otwarcia obecni byli między innymi: Omenaa Mensah, Beata Chmielowska-Olech, Maja Bohosiewicz, Cleo, Donatan, Natalia Siwiec oraz Aleksandra Kurzak. W roli prowadzącej wystąpiła natomiast niezastąpiona Grażyna Torbicka.

W przestrzeni możemy podziwiać meble najbardziej cenionych włoskich designerów - między innymi Giuseppe Viganò, Gino Carollo czy Mauro Lipparini. Ekspozycja Arketipo to prawdziwa uczta dla koneserów eleganckiego wzornictwa wysokiej klasy. Znajdziemy tu między innymi nowoczesny szezlong Manta, efektowną lampę ścienną Iride czy wygodny fotel Juno.

Źródło: materiały prasowe Anna Koszela

Goście specjalni 4 Design Days 2019: poznaj pierwsze nazwiska

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!