REKLAMA

Raport specjalny FDD i Dobry Design 2019: zapraszamy do lektury!

Redakcja Archiconnect.pl | 09 sty 2019 11:37 0
dobry-design-2019-zobacz-raport-specjalny.jpg

VI edycja Forum Dobrego Designu i gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2019 już za nami. Przygotowaliśmy specjalny raport, który relacjonuje i podsumowuje te wydarzenia. Zapraszamy do lektury!

6 grudnia 2018 r. odbyła się VI już edycja Forum Dobrego Designu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w nowej lokalizacji – inspirujących wnętrzach zrewitalizowanego Centrum Praskiego Koneser. Frekwencja dopisała, a goście, wśród których znaleźli się architekci, projektanci i wielbiciele dobrego wzornictwa mogli wysłuchać 25 dyskusji, wykładów i prezentacji oraz zobaczyć z bliska ofertę wielu firm z branży w części wystawienniczej. Na trzech scenach Forum Dobrego Designu pojawiło się ponad 50 prelegentów!

Zwieńczeniem wydarzenia była uroczysta gala wręczenia nagród w 8. już edycji konkursu Dobry Design. Najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz oceniło największe jury w Polsce - w jego skład weszło aż 150 architektów wnętrz.

Ze wszystkimi nagrodzonymi, wyróżnionymi oraz zgłoszonymi do konkursu produktami mogą się Państwo zapoznać w części katalogowej niniejszej publikacji. Dla tych, których ominęło Forum Dobrego Designu oraz tych, którzy chcieliby nasze wydarzenie przeżyć jeszcze raz, przygotowaliśmy obszerną relację ze spotkania. Zapraszamy także gorąco do lektury rozmów z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi Forum Dobrego Designu.

Życzymy przyjemnej lektury, gratulujemy wygranym i zapraszamy za rok!

Justyna Łotowska, redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu

(aby zobaczyć raport, kliknij w okładkę poniżej)

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!