REKLAMA

Ruszył konkurs „Wnętrze Roku Pfleiderer”. Możesz zgłosić swój projekt!

Redakcja Archiconnect.pl | 24 sty 2019 19:27 0

„Wnętrze Roku Pfleiderer” to konkurs dedykowany architektom, inwestorom oraz wykonawcom. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych realizacji obiektowych z lat 2018/ 2019 w branży wykończenia wnętrz oraz meblarskiej, w których zastosowano produkty Pfleiderer.

Zgłoszenia do konkursu mogą nadsyłać pracownie architektoniczne oraz inwestorzy i wykonawcy w ośmiu kategoriach tematycznych:
1. Wnętrza hotelowe 
2. Opieka zdrowotna 
3. Wnętrza biurowe
4. Budynki edukacji zbiorowej 
5. Wnętrza HORECA 
6. Wnętrza użyteczności publicznej 
7. Handel detaliczny i sieci handlowe
8. Spa i Sport 

Konkurs obejmuje obiekty zrealizowane i ukończone w okresie od 01.01.2018 do 30.10.2019, w których zastosowano produkty Pfleiderer. Rejestracji zgłoszeń konkursowych można dokonywać od 15 stycznia do 31 października na dedykowanej stronie konkursu: www.wnetrzeroku.com.

Najlepsze projekty w prezentowanych kategoriach poznamy w grudniu. Wyłoni je profesjonalne jury, złożone z przedstawicieli renomowanych pracowni architektonicznych i deweloperów, wydziałów architektonicznych, organizacji branżowych oraz reprezentant organizatora, firmy Pfleiderer. Nagrody główne, jak i nagroda specjalna oraz wyróżnienia wręczone zostaną podczas uroczystej gali.

- Podczas współpracy z pracowniami architektonicznymi czy deweloperami dostrzegliśmy, w jak wielu specjalistycznych obszarach wykorzystywane są nasze produkty. Wiele konkursów koncentruje się głównie na przestrzeniach prywatnych, pomijając realizacje komercyjne czy publiczne. Ich projektowanie wymaga dużego doświadczenia, znajomości szczegółowych przepisów bezpieczeństwa i gruntownej wiedzy na temat materiałów. Za przykład posłużyć mogą wnętrza obiektów szpitalnych czy sieci handlowych. Nasz konkurs na "Wnętrze Roku Pfleiderer" jest doskonałą formą, by docenić projekty najlepszych specjalistów z różnych sektorów oraz wypromować biura pracujące z naszymi produktami – komentuje Nina Giergowska, Menedżer ds. Projektów, Koordynator Działu Obsługi Obiektowej Pfleiderer.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne na stronie >>>TUTAJ - KLIK<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!