REKLAMA

Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2019!

Redakcja Archiconnect.pl | 12 gru 2018 12:22 0
076012_1920.jpg

Zapraszamy na IV edycję 4 Design Days - jedynego w swoim rodzaju eventu poświęconego najnowszym trendom w architekturze i designie! Już dziś zarezerwuj termin 24-27 stycznia 2019 i zarejestruj się na wydarzenie!

Potężna, jedyna w Polsce i tej części Europy dawka wiedzy o trendach w architekturze i designie - kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem najbardziej cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów z Polski, a także wielu wspaniałych prelegentów z zagranicy. Szykuje się rekordowe 4 Design Days 2019, którego organizatorem jest Grupa PTWP, wydawca m.in. Propertydesign.pl, Propertynews.pl czy Dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach!

Zarejestruj się na 4 Design Days

300 wystawców i wspaniała wystawa designerskich produktów i usług!

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 r., a dedykowane jej blisko 13 tys. m2 powierzchni zostało już na wiele miesięcy przed wydarzeniem w większości wyprzedane.

Na gości eventu - architektów, designerów, deweloperów, inwestorów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich, którzy kochają dobry design i szukają pomysłów na aranżację swoich domów, mieszkań, biur czy inwestycji - czekać będzie 300 wystawców, 13 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej. Są już z nami m.in.: Roca, Laufen, Saint-Gobain, Geberit, Koło, Teka, Tubądzin, Wienerberger, Cersanit, Deante, Opoczno, Ruke, Stegu, Franke, Ferro, Grohe, Komandor, Bozza, Excellent, Fakro, Max-Fliz, Internorm, Mera, Flugger Farby, Mapei, Radaway, Somfy, Sto i wielu innych.

ZOBACZ WYSTAWCÓW I PARTNERÓW IV EDYCJI 4 DESIGN DAYS

Spodziewamy się 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających.

Nowe tematy, wspaniali prelegenci! O tym będziemy rozmawiać!

Od 24 do 27 stycznia 2019 r. w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i samorządowcy dyskutować będą o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Debatom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów - w tym prestiżowego Property Design Awards 2019.

Jak co roku 4 Design Days to dwa dnia dla biznesu i weekend dni otwartych. W czasie dni biznesowych tematy sesji dyskusyjnych i prezentacji skupią się m.in. wokół zrównoważonych rozwiązań w architekturze i designie, konkurencyjności poprzez dobry design i architekturę oraz technologii.

POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE TEMATY DYSKUSJI

Jeśli architektura zrównoważona jest miernikiem postępu cywilizacyjnego, a ekologia staje się nowym kultem wysokorozwiniętych społeczeństw, to gdzie jesteśmy u progu drugiej dekady XXI wieku? Skoro architektura tak istotnie oddziałuje na poziom zużycia energii, skalę zanieczyszczenia środowiska, a szczególnie emisje gazów cieplarnianych, to co trzeba poświęcić, by przełom się dokonał? Oblicza równowagi architektury – które rozwiązania inspirują do korzystania ze zrównoważonych rozwiązań w budynkach komercyjnych i publicznych oraz tworzą warunki do lepszego życia i pracy?

Konkurencyjność oparta na cenie - to już nie dla Polski. Rozwinięta gospodarka to gospodarka innowacyjna. Krzesło, lampa, telewizor, buty czy aplikacja – jak wykorzystać design do budowania konkurencyjności przedsiębiorstw? Jak zwrócić uwagę klienta oraz odnaleźć szybką i tanią drogę do tworzenia nowatorskich produktów? Biznes + design = sukces. Bruksela kibicuje i wspiera ten związek.

Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas 4 Design Days 2019!

Weekend pełen atrakcji dla gości

W czasie dni otwartych 4 Design Days 2019 weźmiemy na „warsztat” rodziny i ich potrzeby. Kupujesz swoje pierwsze mieszkanie? W twoim poukładanym życiu pojawia się małe dziecko? Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dwójki dzieci w wieku szkolnym? Dla nastolatka? Jak dostosować kuchnię lub łazienkę do potrzeb seniora?

DNI OTWARTE 4 DESIGN DAYS 2019

Redaktorzy „Dobrze Mieszkaj”, architekci wnętrz, eksperci i gwiazdy telewizji podpowiedzą, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie dla singla, pary, rodziny z małym dzieckiem, rodziny z dziećmi w wieku szkolnym, seniora czy osoby niepełnosprawnej. Pokażemy, o czym warto wiedzieć, projektując i urządzając wnętrza, w których każdy w domu będzie mieszkał wygodnie, jakich błędów nie popełniać, przystosowując dom do potrzeb małego dziecka czy seniora, jak sprytnie wykorzystać miejsce dla dwójki, a nawet trójki uczniów, jak zadbać o wygodę i dobre samopoczucie nastolatka. Doradzimy także, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie na wynajem.

To tylko część atrakcji przygotowanych dla gości IV edycji 4 Design Days 2019. Szczegóły podamy bliżej wydarzenia. Agenda wydarzenia oraz informacje organizacyjne: www.4dd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!