REKLAMA

Ruszyła rejestracja na 4Buildings! 15-17 listopada zapraszamy do Katowic

Redakcja Archiconnect.pl | 06 sie 2019 10:45 0
086760_r0_1140.jpg

Ruszyła rejestracja na 4Buildings! 15-17 listopada 2019 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa do
Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. 4Buildings to nie kolejne targi budowlane, ale interdyscyplinarna platforma wymiany wiedzy i idei.

4Buildings to nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku: 

GoGreen - wszystko o odnawialnych źródłach energii;
NoWaste - wszystko o zrównoważonym budownictwie;
InTech - wszystko o nowych technologiach;
BeSmart - wszystko o inteligentnych rozwiązaniach w budynkach.

REJESTRACJA 

Przez trzy dni producenci i dystrybutorzy – liderzy nowatorskich rozwiązań oraz znakomici eksperci, będą prezentować najnowsze rozwiązania w branży budowlanej i dyskutować o tym, jak rozwijać swój biznes i budować nowocześnie, z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, a przede wszystkim z korzyścią dla społeczeństwa. Pokażemy i powiemy, jak tworzyć budynki i miejsca przyjazne dla ludzi, jak realizować inwestycje efektywnie i bezpiecznie.

Zobacz też: 4 Buildings - nowy event Grupy PTWP już w listopadzie!

Dla wystawców udział w wydarzeniu jest doskonałą okazją do prezentacji swojej oferty przed klientami w ciekawej i innowacyjnej formie; nawiązania kontaktów; wymiany wzajemnych doświadczeń w branży oraz rozmów na temat kierunków rozwoju sektora.

Dla odwiedzających to unikalna okazja do zapoznania się z najnowszą, wyselekcjonowaną ofertą producentów i dystrybutorów, zakupów, spotkań biznesowych i udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących.

15-17 listopada 2019  Katowice Międzynarodowe Centrum Kongresowe
ZAREJESTRUJ SIĘ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!