REKLAMA

Salony Empik na Śląsku w nowej formule

Redakcja Archiconnect.pl | 14 lis 2018 09:15 0

Znany katowiczanom salon Empik Silesia przeszedł gruntowny remont i jest 19. w Polsce i 4. na Śląsku sklepem otwieranym w formule Future Store. Oznacza to zarówno zmianę architektury, jak również pojawienie się technologicznych rozwiązań, które ułatwią klientom zakupy.

Modernizacja salonu Empik Silesia, którego powierzchnia wynosi blisko 1000 m kw. była prowadzona etapami, by nie utrudniać klientom dostępu do świata pasji. W połowie listopada sieć otworzy też w Katowicach salon o powierzchni 400 m kw. w nowo powstałej Galerii Libero. Na klientów obu salonów czekać będzie nowe wyposażenie i funkcjonalny design. Przejrzyste rozmieszczenie książek, płyt z muzyką, filmów, gier czy artykułów kreatywnych sprawi, że zakupy będą szybsze i przyjemniejsze.

Zobacz też: Hotelowe wnętrza inspirowane wzornictwem epoki PRL

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w nowych salonach łączą świat realny ze światem online. Do dyspozycji klientów oddano interaktywne urządzenie multimedialne, które pomaga znaleźć w sklepie konkretne tytuły, wyświetlając mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Dla osób, które przyszły do Silesii w poszukiwaniu inspiracji czy podpowiedzi w wyborze produktu dla siebie lub na prezent, powstało tak zwane serce salonu, czyli duże ekrany w centrum sklepu informujące o ciekawych premierach, nowościach czy aktualnościach ze świata kultury. Klienci, którzy chcą niespiesznie przejrzeć ofertę i dostępne tytuły mogą skorzystać z wygodnych siedzisk.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!