REKLAMA

Showroom Futureantiques w Warszawie już działa

Redakcja Archiconnect.pl | 25 cze 2018 21:15 0

Futureantiques to nowe miejsce na designerskiej mapie Warszawy. Znajdziemy tu meble, oświetlenie i dodatki zaprojektowane przez ikony designu, takie jak Kai Kristiansen, Grete Jalk, Poul Henningsen lub Arne Jacobsen.

Celem Futureantiques jest pogłębianie świadomości, czym jest autentyczny duński design: poza charakterystyczną estetyką, to także komfort użytkowania i wysoka jakość, która pozwala cieszyć się meblem przez całe życie. Showroom jest otwarty także dla każdego, kto zamiast oglądania witryn internetowych z vintage, woli zobaczyć meble na żywo, dotknąć, usiąść i poczuć jakość, zanim dokona zakupu. Odwiedzający od teraz z łatwością odróżnią jakość i kunszt wykonania mebli klasycznego duńskiego designu od modnych zamienników.

Showroom Futureantiques przy ul. Poznańskiej w Warszawie zainaugurował działalność w czerwcu br. Uroczystemu otwarciu towarzyszyła prelekcja Adama Krzemińskiego - właściciela marki Futureantiques, na temat modernizmu w meblarstwie i najbardziej znanych nazwisk tego nurtu. Oprócz duńskiego designu z połowy XX w., showroom prezentuje także modernistyczne meble i dodatki pochodzące z Francji, Włoch i innych krajów. Celem Futureantiques jest stworzenie przestrzeni gromadzącej kreatywne osoby z branży designu i mody. Ma to być miejsce spotkań i zorganizowanych wydarzeń tematycznych. Wszystkie meble wystawione są na sprzedaż. Można je kupić bezpośrednio w salonie, a także w sklepie internetowym: www.futureantiques.eu

Zobacz też: Symbol produktów hand made zaprojektowany przez młodego Polaka

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!