REKLAMA

Smart wnętrza jednym z tematów Forum Dobrego Designu 2018

Redakcja Archiconnect.pl | 13 lis 2018 09:20 0
STUDIO.O. Grzegorz poziom.jpg

Jesteśmy świadkami inteligentnej rewolucji pod dachem. Czy niedługo wszystkie nasze domy będą smart? Jednym z uczestników dyskusji o smart wnętrzach na Forum Dobrego Designu 2018 będzie Grzegorz Goworek - architekt wnętrz, założyciel Studio O. organic design.

Grzegorz Goworek od 2006 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz, budynków jednorodzinnych, krajobrazu oraz mebli o marce MUF. Jak sam o sobie mówi, interesuje go człowiek, jego potrzeby, przyzwyczajenia, dążenia w zderzeniu z materią życia codziennego, a co za tym idzie, tworzenie przestrzeni do życia człowieka.

Najlepiej sprawdzamy się w kompleksowym projektowaniu - mówi Grzegorz Goworek. - Poczynając od projektu domu, idealnej jego lokalizacji na działce i znalezieniu najlepszych powiązań, połączeń krajobrazu okalającego budynek z precyzyjnie przemyślaną koncepcją wnętrza. Studio O. to pracownia ludzi w pełni zaangażowanych w proces projektowy, tworzących zespół do kompleksowej obsługi inwestycji.

Grzegorz Goworek weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Smart-wnętrza – inteligentna rewolucja pod dachem", która odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w trakcie Forum Dobrego Designu w Warszawie. 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!