REKLAMA

Tétris odnowi wnętrza biurowca HOL 7.7. Modernizacja już wystartowała!

Redakcja Archiconnect.pl | 17 wrz 2019 12:51 0

W pierwszych dniach września br. rozpoczęła się renowacja części wspólnych kompleksu biurowego HOL 7.7 przy ul. Cybernetyki 7 w Warszawie. Inwestor, firma White Stone powierzył realizację prac refit-outowych we wnętrzu firmie Tétris.

Dwa budynki biurowe, znane wcześniej jako Helion i Luminar, trafiły do portfela nieruchomości biurowych White Stone w lutym 2019 r. W maju deweloper zapowiedział ich modernizację. Koncepcję refit-out’u nieruchomości przygotowała pracownia Grupa Plus Architekci. Kompleks, dziś noszący nazwę HOL 7.7, zyska współczesny, elegancki, ale przytulny charakter za sprawą odmienionych przestrzeni wspólnych wewnątrz, a w kolejnym kroku także i zewnętrznego patio.

Zobacz też: Towarowa 22 - pierwszy projekt Bjarke Ingelsa w Polsce!

Projekt powstał z myślą o wciąż zmieniającym się stylu pracy i zakłada stworzenie przestrzeni umożliwiających spotkania i interakcje, a także wygodną pracę poza biurem. Recepcje zostaną szeroko otwarte na światło dzienne, a świeży, przyjemny charakter części wspólnych biurowców podkreślą prosta stylistyka oraz jasne kolory z dodatkiem drewna. Motywem przewodnim wnętrza staną się powtarzane w różnych elementach pionowe i skośne podziały oraz okręgi świetlne.

To też Cię zainteresuje: Biura czekają zmiany. Tak zmieni się środowisko pracy do 2019 roku.

Za prace wykończeniowe we wnętrzu obu biurowców odpowiada firma Tétris. To nasz kolejny, po pracach prowadzonych przy aranżacji wnętrz biurowca Celebro, projekt realizowany dla grupy White Stone. W ciągu najbliższych miesięcy zadbamy o sprawną rearanżację zarówno recepcji, holi wejściowych, jak i holi windowych oraz toalet w kompleksie HOL 7.7. Łącznie odnowimy ok. 840 mkw. powierzchni. Mamy „na pokładzie” kompetencje i doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi projektów biurowych, dlatego zadbamy o sprawny proces realizacji i całą logistykę prac – komentuje Wojciech Kaczmarczyk, Associate Director Business Development w Tétris.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!