REKLAMA

Trwa konkurs „Wnętrze Roku Pfleiderer”. Zgłoś swój projekt!

Redakcja Archiconnect.pl | 24 kwi 2019 09:10 0
Konkurs „Wnętrze Roku Pfleiderer”: wydłużony termin zgłoszeń i nowa kategoria konkursowa. Zobacz i zgłoś się!

„Wnętrze Roku Pfleiderer” to konkurs dedykowany architektom, inwestorom oraz wykonawcom. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych realizacji obiektowych z lat 2018/ 2019 w branży wykończenia wnętrz oraz meblarskiej, w których zastosowano produkty Pfleiderer.

Zgłoszenia do konkursu mogą nadsyłać pracownie architektoniczne oraz inwestorzy i wykonawcy w dziewięciu kategoriach tematycznych:
1. Wnętrza hotelowe 
2. Opieka zdrowotna 
3. Wnętrza biurowe
4. Budynki edukacji zbiorowej 
5. Wnętrza HORECA 
6. Wnętrza użyteczności publicznej 
7. Handel detaliczny i sieci handlowe
8. Spa i Sport 
9. Wnętrza mieszkalne - nowa kategoria!

Konkurs obejmuje obiekty zrealizowane i ukończone w okresie od 01.01.2018 do 30.10.2019, w których zastosowano produkty Pfleiderer. Rejestracji zgłoszeń konkursowych można dokonywać do 31 grudnia na dedykowanej stronie konkursu: www.wnetrzeroku.com.

Najlepsze projekty w prezentowanych kategoriach poznamy w grudniu. Wyłoni je profesjonalne jury, złożone z przedstawicieli renomowanych pracowni architektonicznych i deweloperów, wydziałów architektonicznych, organizacji branżowych oraz reprezentant organizatora, firmy Pfleiderer. (Poznaj jurorów konkursu) Nagrody główne, jak i nagroda specjalna oraz wyróżnienia wręczone zostaną podczas uroczystej gali.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne na stronie >>>TUTAJ - KLIK<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!