REKLAMA

Umut Yamac zaczaruje światłem na Forum Dobrego Designu

Redakcja Archiconnect.pl | 25 paź 2018 10:41 0

Jego lampy-origami dla Moooi to poetycki i pełen uroku obrazek, celebrujący życie i naturę. Brytyjski designer Umut Yamac, nazywany przez niektórych czarodziejem światła, będzie Gościem Specjalnym tegorocznego Forum Dobrego Designu.

Umut Yamac - od dwóch pokoleń Londyńczyk o tureckich korzeniach. Ukończył Bartlett School of Architecture na University College London (UCL).  Pracował w wielu renomowanych biurach architektury i designu. Od 2011 roku prowadzi autorską pracownię, która specjalizuje się w projektowaniu oświetlenia. 

Jego prace charakteryzuje multidyscyplinarność i ogromny nacisk na relację z użytkownikiem, na poszukiwanie różnych poziomów zaangażowania, od czysto funkcjonalnych po pełne wyobraźni i niczym nieskrępowanej zabawy formą. Jego niezwykłe projekty przykuwają oko i skłaniają do zadumy.

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!