REKLAMA

Urządzasz mieszkanie? Bądź z nami podczas dni otwartych 4 Design Days!

Redakcja Archiconnect.pl | 17 sty 2019 10:44 0

Jeśli właśnie kupiliście lub zamierzacie kupić pierwsze mieszkanie, nie może Was zabraknąć w Katowicach na Dniach Otwartych 4 Design Days! Pierwsze mieszkanie: dla singla, dla pary. Jak urządzić je wygodnie, modnie i niedrogo? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć 26 stycznia w trakcie dyskusji w ramach Akademii Dobrze Mieszkaj!

Jak wybrać projekt, by spełniał nasze potrzeby i oczekiwania? Jak nadać aranżacji ponadczasowy styl i jakich błędów unikać? Do udziału w dyskusji poświęconej urządzaniu pierwszego mieszkania zaprosiliśmy architektów i projektantów wnętrz: Artura Jóźwika, Annę Koszelę, Agnieszkę Konieczną i Aleksandrę Pater-Bartnik.

W ramach Akademii Dobrze Mieszkaj wspólnie zastanowimy się nad tym, w co warto zainwestować urządzając pierwsze mieszkanie. Nasi eksperci podpowiedzą też, co warto przemyśleć, zanim zaczniemy urządzać nasze własne M. Jakie korzyści może przynieść współpraca z architektem wnętrz? Spróbujemy też określić minimalny budżet przeznaczony na wykończenie metra kwadratowego mieszkania.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji "Akademii Dobrze Mieszkaj" podczas Dni Otwartych 4 Design Days będzie rodzina i jej potrzeby. 26 i 27 stycznia będziemy dyskutować o urządzaniu pierwszego mieszkania, o tym, w jaki sposób przygotować je na nowego członka rodziny, a także o tym, jak przystosować mieszkanie do wymagań osób starszych i rodziny wielopokoleniowej.

Na dyskusję pt. "Pierwsze mieszkanie: dla singla, dla pary" zapraszamy 26 stycznia 2019 r. w godz. 11.00-12.00. Spodek Katowice, scena Hol Dolny.

Więcej informacji na temat Akademii Dobrej Rodziny >>>TUTAJ - klik <<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!