REKLAMA

Zaprojektowałeś piękne mieszkanie? Zgłoś je do konkursu!

Redakcja Archiconnect.pl | 27 gru 2018 14:46 0

Jeśli chcesz się pochwalić swoim własnym lub zaprojektowanym przez siebie wnętrzem, zgłoś je do konkursu organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl. Na najpiękniejsze wnętrza czeka profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja na łamach Dobrze Mieszkaj. Nagrodą w konkursie jest także designerska lampa o wartości 4.5 tys. zł! Wyniki poznamy w trakcie 4. edycji 4 Design Days w Katowicach!Do kogo adresowany jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział projektanci wnętrz, a także czytelnicy magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl, którzy chcą zobaczyć swoje wnętrze w profesjonalnym magazynie wnętrzarskim oraz wygrać piękną lampę ufundowaną przez firmę Max-Fliz!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Aby wziąc udział w konkursie wystarczy przesłać co najmniej 5 zdjęć swojego lub zaprojektowanego przez siebie mieszkania lub domu. 

2. Zgłoszenie zawierające zdjęcia oraz krótki opis wnętrza należy wysłać na adres mailowy: redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule podając "Konkurs Dobrze Mieszkaj". W treści maila należy dodatkowo zamieść swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon do kontaktu).

3. Wszystkie zgłoszone mieszkania zostaną pokazane na fanpage'u Dobrze Mieszkaj na Facebooku.

4. Najpiękniejsze wnętrza wyłoni jury konkursu, w skład którego wchodzi redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj oraz architekci wnętrz współpracujący z Akademią Dobrze Mieszkaj podczas Dni Otwartych 4 Design Days 2019.

5. Najlepsze realizacje jury nagrodzi profesjonalną sesją zdjęciową oraz publikacją na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl. Zgłaszający, którego wnętrze zajmie 1. miejsce otrzyma także wyjątkową nagrodę rzeczową - lampę Geometric marki MAXLIGHT o wartości 4.5 tys. zł, ufundowaną przez firmę Max-Fliz!

6. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 26-27 stycznia 2019 r. w Katowicach.

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć swoich wnętrz!

Regulamin konkursu znajdziesz >>>tutaj<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!