REKLAMA

Zaprojektuj grafikę dla Glamory

Redakcja Archiconnect.pl | 18 marz 2019 09:21 0

Włoski producent grafik ściennych – Glamora wraz z ogólnopolską siecią salonów z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz – Dekorian Home zapraszają do udziału w konkursie „Projektuj dla Glamory”. Celem Konkursu jest wspieranie obiecujących architektów, projektantów wnętrz, designerów i plastyków poprzez szeroką promocję projektów ich autorstwa.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie wzoru grafiki ściennej z przeznaczeniem do zastosowania we wnętrzach komercyjnych – biurach, hotelach, restauracjach. Projekt musi być przewidziany do wykonania na strukturze materiału zawierającej się w ofercie marki Glamora i utrzymany w kolorystyce określonej w CMYK, RAL lub NCS.

Nagrody Brick Award 2019 już przyznane: zobacz kto zwyciężył

Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, designerów, studentów i uczniów szkół artystycznych oraz innych pasjonatów projektowania i aranżacji przestrzeni. Ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, zespoły projektowe lub firmy. Nadesłane prace będą oceniane przez jury wyłonione spośród przedstawicieli firm organizujących konkurs, wedle kryteriów: innowacyjności pomysłu, cech wizualnych, użyteczności oraz potencjału rynkowego.

Nagrodą w konkursie jest wdrożenie przez Glamorę zwycięskiego wzoru grafiki do produkcji, zaprezentowanie projektu na łamach najnowszego katalogu firmy, a także stronach i profilach społecznościowych marek Dekorian Home i Glamora. Laureat otrzyma również nagrodę pieniężną w wysokości 250 euro (netto) oraz kontrakt handlowy z włoską marką. Przewidziane są też dwie nagrody wyróżnienia – po 250 euro (netto) każda oraz prezentacja obu wzorów na stronach internetowych organizatorów oraz w mediach wspierających konkurs.

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych mija 31 maja 2019 roku.

Więcej informacji oraz pełen regulamin konkursu >>>TUTAJ<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!