REKLAMA

Architekt w Internecie. Jak promować się online? Tego dowiesz się w Katowicach

Redakcja Archiconnect.pl | 08 sie 2019 09:28 0
SzymonPietkiewicz-foto_do netu.jpg

O skutecznej promocji w Internecie opowie podczas spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach Szymon Pietkiewicz, CMO & Managing Partner, Tower Group Communications. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak dobrze promować się online, nie może Was zabraknąć 3 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym!

Szymon Pietkiewicz to praktyk z dużym doświadczeniem trenerskim. Specjalizuje się w optymalizacji SEO treści serwisów internetowych, copywritingu reklamowym, komunikacji perswazyjnej oraz budowaniu strategii SEO PR. Jako trener prowadził szkolenia m.in. dla takich marek jak: Answear.com, Deutsche Bank, MultiBank, NK.pl, Teb Akademia, Top Secret, Rossmann... Jest również wykładowcą Wyższych Szkół Bankowych w Poznaniu i w Łodzi na kierunkach „Innowacyjny e-Marketing” oraz „Marketing internetowy”, gdzie realizuje przedmiot SEO Copywriting i SEO PR. Cyklicznie publikuje artykuły eksperckie w prasie branżowej (Marketing w Praktyce, Online Marketing Polska).

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE<<<

  • 3 września Szymon Pietkiewicz zdradzi uczestnikom spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach m.in.:
    jakie treści warto publikować w Internecie,
  • jak wykorzystać Facebook i LinkedIn do promocji treści, 
  • jakie są najczęstsze błędy na stronach internetowych architektów,
  • jak zintegrować witrynę z kanałami social media,
  • jakie są wady i zalety reklamy w różnych kanałach internetowych.

Wszystkich architektów zainteresowanych skuteczną promocją w Internecie już dziś zapraszamy na spotkanie 3 września 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach!

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!