REKLAMA

Grzegorz Goworek: kompleksowe projektowanie zaczyna się od bryły i poprzez wnętrze przechodzi do krajobrazu

Redakcja Archiconnect.pl | 17 kwi 2019 11:26 0
033711.jpg

Grzegorz Goworek - architekt, współzałożyciel pracowni STUDIO.O. organic design, podczas spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Toruniu opowiedział o holistycznym projektowaniu i praktykowanej w swojej pracy koncepcji tworzenia miejsca do życia. Zapytaliśmy go też, co sądzi o trendach w projektowaniu wnętrz i ponadczasowych materiałach wykończeniowych.

W projektowaniu bardzo ważne jest tworzenie miejsca do życia. To jest nasza wspólna w naszej pracowni o.Organic studio filozofia projektowania, zarówno moja, jak też głównej projektantki Agi Kobus. W studio o. myślimy o projektowaniu architektonicznym kompleksowym. To kompleksowe projektowanie bardzo często zaczyna się od bryły i przechodzi poprzez wnętrze do krajobrazu - mówi arch. Grzegorz Goworek z STUDIO.O. organic design.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy do udziału w nowej, odświeżonej formule Studia Dobrych Rozwiązań! Edycja 2019 to program pełen ciekawych prezentacji, więcej dynamicznych dyskusji oraz pełne inspiracji wystąpienia architektów i projektantów, o realizacjach których jest dziś głośno!

Rejestracja i program aktualnych spotkań: www.sdr2019.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!