REKLAMA

Jak wypromować się w social mediach - posłuchaj eksperta w Katowicach

Redakcja Archiconnect.pl | 29 sie 2018 15:15 0

Jakie kanały pozwolą najlepiej wykreować markę projektanta wnętrz? Co i jak robić, a czego lepiej unikać? Na co warto zwrócić uwagę działając w social mediach, a także ile czasu i pieniędzy zainwestować – odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy spotkania w Katowicach, już 4 września!

O tym, co architekt powinien zrobić i jak może działać, by wypromować się poprzez social media opowie Mateusz Krawczyk, new business manager agencji 123SOCIAL, podczas spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w spotkaniu w Katowicach 4 września 2018 roku

Mateusz Krawczyk od 5 lat tworzy markę 123SOCIAL, zajmującą się pełną obsługą firm w social mediach. Zajmuje się m.in. tworzeniem strategii w oparciu o wielokanałowość oraz innowacyjne narzędzia. Realizuje działania szkoleniowe i wizerunkowe, a także kampanie reklamowe oraz strategie w pełni wykorzystujące media społecznościowe.

Do grona klientów agencji 123SOCIAL należą lokalne firmy, start-upy, e-commerce, galerie handlowe oraz międzynarodowe konsorcja (m.in. Grupa Górażdże, PTTK, AS-POL, Delta-Security, Fera Equestrian).

Zobacz aktualną agendę Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!