REKLAMA

Już 21 listopada zapraszamy do Rzeszowa

Redakcja Archiconnect.pl | 15 lis 2018 10:02 0

21 listopada Studio Dobrych Rozwiązań zawita do stolicy Podkarpacia. Będzie to ostatnie w tym roku spotkanie pod znakiem SDR. Serdecznie zapraszamy architektów oraz projektantów z Rzeszowa i okolic po rzetelną porcję informacji o najnowszych trendach i nowościach produktowych.

Już teraz możecie zarejestrować się na rzeszowskie spotkanie z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań. Wydarzenie adresowane jest do architektów i projektantów zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz oraz nawiązaniem nowych kontaktów w miłej atmosferze. Czekamy na Was 21 listopada 2018 r. godz. 9.00 w Hotelu Metropolitan, ul. Juliusza Słowackiego 16 w Rzeszowie.

>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE<< 

W Rzeszowie swoje portfolio zainteresowanym przybliżą marka Cerrad, będąca Partnerem Głównym Wydarzenia, a także firmy Mochnik, Besco, Szkilnik Design, Ruke,  CAD Projekt K&A, FinishParkiet, Archicad, Lumines Lighting, BOZ.

Goście będą mieli okazję między innymi poznać tajniki powstawania największych wielkoformatowych płyt gresowych produkowanych w Polsce, zapoznać się z nowymi możliwościami, jakie oferuje ceramika sanitarna, posłuchać o ekologii i naturze we współczesnych wnętrzach, a także zobaczyć inteligentne rozwiązania do wnętrz.

Na uczestników czekają również wystąpienie profesjonalnego fotografa wnętrz - Artura Krupy i wykład gościa specjalnego architekta Macieja Trybusa, współwłaściciela pracowni S.T. Architekci.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

21 listopada 2018 r. godz. 9.00

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

 Hotel Metropolitan, ul. Juliusza Słowackiego 16, 35-060 Rzeszów

PROGRAM SPOTKANIA:

9.00 Rejestracja i powitanie gości 
9.30 Fokus na wnętrza: Płytki wielkoformatowe 160x320 – nieograniczone możliwości designu wnętrz (I część). Drewno, beton, cegła – propozycje zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (II część). Prezentacja Partnera Głównego CERRAD 
10.15 Fokus na wnętrza: Czego pragną klienci - szkło we wnętrzach. Prezentacja MOCHNIK 
10.30 Fokus na wnętrza: We shape the Water. Prezentacja BESCO 
10.45 Nowe technologie: Luksusowe umywalki – innowacyjne zastosowanie drewna w łazience. Prezentacja SZKILNIK DESIGN 
11.00 Fokus na wnętrza: Inna strona lustra - lustra personalizowane. Prezentacja RUKE 
11.15 Przerwa 
11.45 Okiem eksperta: Fotografia wnętrz bez tajemnic - zalety współpracy architekta z fotografem. Artur Krupa, założyciel agencji fotograficznej Mirage 
12.15 Akademia Projektowania: Nowy wymiar projektowania wnętrz z CAD Decor PRO - prezentacja CAD Projekt K&A 
12.30 Fokus na wnętrza: FINISHPARKIET - ekskluzywne podłogi drewniane 
12.45 Akademia Projektowania: ARCHICAD - nowoczesne technologie 
13.00 Akademia Projektowania: Akademia Projektowania: Linia światła bez końca. Prezentacja LUMINES LIGHTING 
13.15 Fokus na wnętrza: prezentacja BOZ 
13.25 Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty. Prezentacja zwycięskich projektów w konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań (edycja podkarpacka) oraz wręczenie nagród 
13.40 Wystąpienie Gościa Specjalnego: arch. Maciej Trybus, współwłaściciel pracowni S.T. Architekci 
14.10 Lunch

 


 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!