REKLAMA

Maciej Bołtruczyk: dom powinien być jak dobrze zaprojektowane auto

Redakcja Archiconnect.pl | 17 kwi 2019 11:29 0
bołtruczyk SDR-2.jpg

O projektowaniu domów dostosowanych do codziennego życia rozmawialiśmy z architektem Maciejem Bołtruczykiem, właścicielem biura Projekt MB. Gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Białymstoku przypomniał słowa Le Corbusiera o tym, że "dom to maszyna do mieszkania". Poprosiliśmy go, by rozwinął tę myśl. Co to dla niego znaczy?

Dom powinien być jak dobrze zaprojektowane auto - uważa Maciej Bołtruczyk. Wnętrza domu powinny być zaprojektowane tak, aby umożliwiać nam wygodne życie na co dzień. Do projektowania domów podchodzi się zupełnie inaczej niż do urządzania mieszkań. W przypadku domu musimy myśleć o wszystkim, o każdej małej rzeczy. Powinniśmy analizować potrzeby domowników, gości, dzieci oraz innych potencjalnych mieszkańców w przyszłości.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy do udziału w nowej, odświeżonej formule Studia Dobrych Rozwiązań! Edycja 2019 to program pełen ciekawych prezentacji, więcej dynamicznych dyskusji oraz pełne inspiracji wystąpienia architektów i projektantów, o realizacjach których jest dziś głośno!

Rejestracja i program aktualnych spotkań: www.sdr2019.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!