REKLAMA

Maciej Trybus gościem specjalnym SDR w Rzeszowie

Redakcja Archiconnect.pl | 06 lis 2018 09:05 0

Gościem specjalnym ostatniego w tym roku spotkania dla architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań będzie Maciej Trybus, współwłaściciel pracowni S.T. Architekci. Wszystkich projektantów i architektów wnętrz zainteresowanych najnowszymi trendami zapraszamy 21 listopada do Rzeszowa!

Maciej Trybus urodził się w Rzeszowie. Tytuł mgr inż. architekta uzyskał na Politechnice Krakowskiej (dyplom u prof. Dariusza Kozłowskiego). Od 2005 roku jest współwłaścicielem pracowni S.T. Architekci. Na Politechnice Rzeszowskiej wykładał  „Projektowanie w AutoCAD” w latach 1999-2008. Jest członkiem Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej przy Prezydencie Miasta Rzeszowa. Należy do członków SARP, jest Przewodniczącym Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego przy Podkarpackiej Izbie Architektów RP. Został odznaczony Złotą Honorową Odznaką Izby Architektów za działalność rzecz samorządu zawodowego architektów. Maciej Trybus to również laureat wielu nagród za zrealizowane budynki w regionie.

Pracownia S.T. Architekci Sp. z o.o. powstała w maju 2005 roku. Założycielami spółki są arch. Robert Szular i arch. Maciej Trybus. Firma realizuje różnorodne projekty począwszy od projektów domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej, urzędy, szpitale, budynki handlowe i handlowo-usługowe, mieszkalne wielorodzinne, przemysłowe i magazynowe. Do dnia dzisiejszego roku firma zrealizowała wiele zamówień. Większość zaprojektowanych przez pracownię obiektów została zrealizowana.

S.T. Architekci Sp. z o.o. oferuje pełny zakres usług projektowych poprzez tworzenie dokumentacji architektonicznych, urbanistycznych, projektów pełnobranżowych opracowań z obsługą inwestora, począwszy od przygotowania materiałów do projektowania, poprzez projekt, wdrożenia projektu do realizacji po sprawowanie nadzoru autorskiego. 

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

21 listopada 2018 r. godz. 9.00

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

 Hotel Metropolitan, ul. Juliusza Słowackiego 16, 35-060 Rzeszów

PROGRAM SPOTKANIA W Rzeszowie


>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!