REKLAMA

Maciek Bołtruczyk gościem specjalnym SDR w Białymstoku

Redakcja Archiconnect.pl | 06 marz 2019 10:07 0
maciek-boltruczyk-gosciem-specjalnym-studia-dobrych-rozwiazan-w-bialymstoku.jpg

Z początkiem wiosny, 21 marca Studio Dobrych Rozwiązań zawita do Białegostoku. Gościem specjalnym spotkania będzie architekt Maciek Bołtruczyk, który od wielu lat prowadzi własne biuro PROJEKT MB i który w każdy projekt "wkłada" maksymalnie dużo energii i serca.

Maciek Bołtruczyk ukończył w 2004 roku studia na kierunku Architektura Wnętrz w Białymstoku, wcześniej studiował również ekonomię, którą porzucił na rzecz architektury. Przez dwa lata pracował w biurze o charakterze projektowym, a od 2006 roku prowadzi własne biuro PROJEKT MB Maciej Bołtruczyk. Od tego czasu wraz zespołem tworzy wnętrza mniej i bardziej udane, ale zawsze takie, w które wkłada maksymalnie dużo energii i serca. Mąż cudownej żony Agnieszki, tata trójki wspaniałych dzieci: Olafa, Maksymiliana i Weroniki oraz właściciel owczarka o imieniu Vincent.

Do dnia dzisiejszego bawi się projektowaniem wnętrz, mimo że jak sam podkreśla, powinno mu się już to chyba trochę znudzić. Wkrótce zamierza również rozpocząć prowadzenie szkoleń skierowanych do początkujących architektów, inwestorów zamierzających rozpocząć budowę domu lub po prostu wykończyć swoje wnętrze. W planach ma również opisywanie tego wszystkiego na blogu wnętrzarskim, jeśli oczywiście zajdzie na to czas.

W trakcie spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań 21 marca w Białymstoku Maciek Bołtruczyk opowie o swojej pracy, a także o ścieżce od projektu do realizacji.

>>>ZOBACZ PEŁEN PROGRAM SPOTKANIA<<<

Na projektantów i architektów wnętrz biorących udział w spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań w Białymstoku czekają także:

- inspirujące prezentacje i stoiska przygotowane przez partnerów wydarzenia

- podróż po trendach z targów Cevisama 2019, Ambiente 2019, 4 Design Days 2019 - subiektywnymi relacjami podzielą się redaktorzy magazynu Dobrze Mieszkaj

- wykład ekspercki: Instagram, LinkedIn, Youtube – jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz

- większa interakcja z uczestnikami spotkania: podsumowujące każdy blok tematyczny dyskusje i sesje Q&A (Questions and Answers)

- networking w miłej atmosferze przy pysznej kawie i smacznym lunchu

- konkurs upominkowy

Gdzie i kiedy się spotykamy: 21 marca 2019 r., od godz. 9.30, Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1

Wstęp wolny! Już dziś zarejestruj się na spotkanie: >>>TUTAJ<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!