REKLAMA

O fotografii wnętrz na spotkaniu w Krakowie

Redakcja Archiconnect.pl | 12 paź 2018 10:19 0

Tematyka profesjonalnej fotografii wnętrz cieszy się dużym zainteresowaniem architektów i projektantów, nie może jej więc zabraknąć na spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań w Krakowie. 24 października naszym ekspertem będzie Kuba Siudut, właściciel Smog Studio.

Pierwsze zlecenie fotograficzne Kuba Siudut wykonał ponad 15 lat temu. Szukając swojego miejsca w fotograficznym świecie trafił do biura ekskluzywnych nieruchomości w roli fotografa. Setki nieruchomości przewijających się przez biuro stały się dla niego swoistym poligonem pozwalającym wypracowywać warsztat i technikę, wymyślać triki i budować portfolio.

Profesjonalną fotografią zajął się w 2012 roku. Dziś prowadzi w Krakowie własne studio fotograficzne, a swoją pasję do fotografowania i pracowitość przekuwa na satysfakcję klientów. Kuba Siudut pracuje obecnie jako freelancer, współpracując z architektami, deweloperami i biurami nieruchomości. Niespełnione dziecięce marzenie o zdalnie sterowanym samochodziku zamienił na drona, którego chętnie wykorzystuje w fotografii architektury. Trudno go rozpoznać, bo nie nosi ze sobą statywu.

Podczas spotkania w Krakowie Kuba Siudut opowie o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa, a także o tym, jak ważne dla projektanta jest profesjonalne portfolio realizacji.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

24 października 2018, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania o godz. 9:30.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków 
(sala konferencyjna zachodnia na poziomie B)

ZOBACZ PROGRAM SPOTKANIA

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SDR KRAKÓW<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!