REKLAMA

O profesjonalnej fotografii wnętrz podczas SDR w Koszalinie

Redakcja Archiconnect.pl | 25 wrz 2018 15:24 0

Alla Boroń - właścicielka koszalińskiego Studia Prototypownia, opowie o tym, dlaczego profesjonalna fotografia wnętrz oraz profesjonalna prezentacja projektów jest kluczowa w pracy architekta wnętrz. Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy na spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań w Koszalinie 10 października.

Fotografia jest dla Alli Boroń pasją, a od kilku lat również działalnością zawodową. Studio Prototypownia ma na swoim koncie liczne publikacje w magazynach lifestylowych, biznesowych czy branżowych. Szeroki profil działalności studia obejmuje fotografię architektury i wnętrz, fotografię produktów i usług, fashion&beauty, a także fotografię portretową i artystyczną. Najświeższą publikacją jest edytorial modowy "Pastel Motion" dla amerykańskiego wydania ELEGANT MAGAZINE. 

Podczas spotkania w Koszalinie Alla Boroń opowie o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa, a także o tym, jak ważne dla projektanta jest profesjonalne portfolio realizacji.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY:

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, Koszalin

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

10 października, od godz. 9.00, początek spotkania godz. 9.30

REJESTRACJA >>>LINK<<<

PROGRAM >>> LINK<<<

Wstęp wolny!

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!