REKLAMA

Od pomysłu do realizacji - Piotr Kluj gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu

Redakcja Archiconnect.pl | 21 paź 2019 11:44 0
Piotr Kluj

Już 29 października Studio Dobrych Rozwiązań zawita do Poznania. Gościem specjalnym spotkania będzie Piotr Kluj, główny architekt oraz założyciel pracowni KLUJ architekci.

Poznańskie biuro projektowe i architektoniczne KLUJ architekci działa na terenie całego kraju. Wykonuje projekty budynków wielorodzinnych, usługowych, biurowych, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych. Przeprowadza analizy urbanistyczne, kształtuje przestrzenie publiczne, wykonuje projekty renowacji obiektów zabytkowych oraz projektuje wnętrza.

Jak mówią architekci pracowni KLUJ: - Lubimy współpracować z klientami odważnymi, otwartymi na nowe rozwiązania, o szczególnych wymaganiach i wrażliwości. Od inwestorów nie wymagamy wyobraźni przestrzennej. Tworząc rysunki oraz wizualizacje pokazujemy jak będzie wyglądać przyszła inwestycja, a odpowiedni projekt techniczny oraz nadzór nad realizacją pozwalają osiągnąć zamierzony efekt.

Biuro zajmuje się nie tylko projektowaniem, ale również budową zaprojektowanych obiektów. - Doświadczenie w budowaniu wpływa na sposób, w jaki projektujemy. Potrafimy wstępnie ocenić koszty budowy już na etapie koncepcji, co pozwala dostosować projekt do możliwości finansowych inwestora. Podczas budowy dbamy o jakość prac oraz materiałów, które stosujemy - mówią architekci.

Piotr Kluj, główny architekt oraz założyciel pracowni KLUJ architekci, będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, rejestracja na www.sdr2019.pl.

  • Piotr Kluj

    Główny architekt oraz założyciel pracowni KLUJ architekci. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Studia ukończył z wyróżnieniem w roku 2007. Karierę zawodową rozpoczął w 2005 roku. Założyciel pracowni projektowej o nazwie "KILKORO architekci", którą prowadził wraz ze wspólnikiem od 2009 roku do rozwiązania grupy w 2013 roku. Członek IARP (Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej) oraz SARP (Stowarzyszenia Architektów Polskich).

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!