REKLAMA

Podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku powiemy, jak skutecznie działać w social mediach

Redakcja Archiconnect.pl | 12 cze 2018 19:39 0

19 czerwca Studio Dobrych Rozwiązań odwiedzi Gdańsk. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in. jak budować markę projektanta wnętrz w social media. Co architekt może zrobić, a czego powinien unikać, by wypromować siebie i swoje projekty w kanałach społecznościowych?

O tym, jak skutecznie działać w social media opowie Sylwester Budzelewski - współzałożyciel i dyrektor zarządzający agencji reklamowej White Anchor. Specjalista ds. marketingu internetowego oraz E-commerce. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Banku BPH, eastend.pl, Marcopol oraz w pracy z klientami swojej agencji.

Sylwester Budzelewski to twórca i opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych „Social Media Manager” w WSAiB Gdynia. Jest też entuzjastą nowoczesnego marketingu wykorzystującego synergię wielokanałowych działań. A prywatnie miłośnikiem sportów siłowych, dobrego jedzenia i kotów.

Założona przez Sylwestra Budzelewskiego agencja reklamowa White Anchor istnieje od kwietnia 2016 roku. Specjalizuje się w wysokojakościowych kampaniach digital z wykorzystaniem takich obszarów, jak media społecznościowe, ekosystem Google, e-mail marketing czy content marketing. Agencja White Anchor projektuje także użyteczne i nowoczesne strony oraz sklepy internetowe. Niezwykle wysoka jakość realizowanych projektów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że z usług White Anchor korzystają renomowane marki o ogólnopolskim, a nawet światowym zasięgu, w tym m.in. Diverse, PayLane, Cupsell czy Grupa City Sport.

Ostatnie przed wakacjami Studio Dobrych Rozwiązań odbędzie się 19 czerwca w gdańskim Amber Expo (ul. Żaglowa 11). Wystąpienie Sylwestra Budzelewskiego poświęcone social media rozpocznie się o godz. 12.45.

Zobacz pełen program spotkania.

Zarejestruj się TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!