REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań rusza ponownie od września!

Redakcja Archiconnect.pl | 02 sie 2018 10:19 0

Już we wrześniu ruszamy w Polskę z kolejną turą spotkań skierowanych do architektów i projektantów wnętrz. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami, trendami i nowinkami technologicznymi, już dziś zarejestrujcie się na spotkanie w Katowicach (04.09), Białymstoku (19.09) lub w Warszawie (26.09)!

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ <<<

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Uczestnicy każdego spotkania mają okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach, poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania. W trakcie każdego spotkania zapewniamy także merytoryczne wykłady dotyczące wielu aspektów pracy projektanta wnętrz: kreowania własnej marki w social media, profesjonalnej fotografii wnętrz, współpracy z mediami wnętrzarskimi czy ochrony własnych pomysłów przed kopiowaniem. Nasze spotkania to świetna możliwość nawiązania nowych kontaktów i networkingu w miłej atmosferze, przy pysznej kawie i dobrym lunchu. 

Ważną częścią spotkań są również prelekcje Gości Specjalnych. Zapraszamy przedstawicieli znanych pracowni architektonicznych i designerów, aby opowiedzieli o najciekawszych polskich projektach z dziedziny architektury i designu. Do tej pory naszymi gośćmi byli m.in Robert Konieczny (KWK Promes), Przemo Łukasik (Medusa Group), Ewa Kuryłowicz (Kuryłowicz&Associates), Zbigniew Maćków (Maćków Pracownia Projektowa), Jimi Ogden (prowadzący program "Rzeczy odNowa" na antenie HGTV) czy Sylwia Wilgatek-Wykuz i Małgorzata Ziółkowska, prowadzące na antenie HGTV program „Drugie życie mebli”.

Gdzie będziemy do końca roku? Sprawdź i zarejestruj się już dziś, aby móc uczestniczyć w naszych spotkaniach! Wstęp wolny!

Katowice - 4 września 
Białystok - 19 września
Warszawa - 26 września
Koszalin - 10 października
Kraków - 24 października
Radom - 7 listopada
Rzeszów - 21 listopada

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W JEDNYM ZE SPOTKAŃ<<<

Organizatorem spotkania jest adresowany do projektantów i architektów portal Archiconnect.pl oraz magazyny „Świat Łazienek i Kuchni” i "Dobrze Mieszkaj".

Wydarzenie wspierane jest również przez portale www.dobrzemieszkaj.pl, www.mamkuchnie.pl, www.lazienka.pl, www.meble.com.pl, www.propertydesign.pl.

Program spotkań i więcej informacji: www.sdr2018.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!